Çerezlerimizi kabul ediyor musunuz?

Web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz.


Uranüs Galaktik Federasyonu, Uranüs kolu (ALURADIF), Merkür sektörü, SEISTH gezegeni; Samanyolu'nun karşı tarafında 64.000 ışık yılı.


Ana Sayfa    Benim hakkımda    Makaleler ve videolar    Büyük Haberler    İletişim       

İsrail'in biyolojik silahı uçurumda - Batı Şeria
Kaynak: Uranüs Galaktik Federasyonu
Saygıdeğer Üstat ELUGAK
İletişim: Leonardo Betetto
Meryem'in sentetik sesi

Bölge 1949'da Batı Şeria'ya bırakıldı, ancak günümüz İsrail'ini ve Batı Şeria'yı unutursak, bölge Yehova Haşim ile birlikte gelen eski uzaylılara aitti.

Başka bir deyişle, Yehova Haşim'in İncil'deki İsrail ile hiçbir ilgisi yoktur, aslında Yahudi soyu kadın soyundan gelmektedir ve İncil bunu baba üzerinden takip etmektedir. Bu nedenle, bölge daha sonra İbrahim, İsak'ın babası ve Yakup'un (İsrail) dedesi olarak anlaşılabilecek yabancı tarafından işgal edilmiştir. Haritada size gösterdiğim bölgeyi işgal eden dört atasal uzaylı vardır ve kırmızı nokta Yehova Hashem'in biyolojik silahını yeraltına yerleştirdiği yerdir.
Eski yabancılar tarafından işgal edilen İsrail'in atalarının toprakları
1949'da uçurum bölgesi İsrail'in dışına, Batı Şeria'ya yerleştirildi

Yani Yehova Haşim aslında Kutsal Kitap'ın bize gösterdiği soyun bir ortağıydı ve hepsinden kurtulduğunda, sadece kendi soyundan gelenler kalana kadar dünyayı kontrol etmek için gitti ve ayı olduğu yere koydu. Belli ki bir suç projesi. O kadar yavaş ilerleyen bir proje ki biz fark etmiyoruz.

Uçurum, insansı böceklerle dolu yeraltı galerileridir. Çirkinlikleri ve görünüşleri gerçekten iğrenç; bu kadar iğrenç bir varlığı hayal etmek zor.

Ay bilgisayarı bana bir anlık bir görüntü verdi, ancak Uranüs Galaktik Sektörünün çevresinin bu varlıklar tarafından enfekte edilmiş binlerce gezegenle dolu olduğunu ve bir milyar ışık yılı uzaklıktan bir askeri birliğin onunla savaşmak için geleceğini söyleyerek bana yalan söyledi. Bütün bunlar bir yalandı.

Vahiy onları oldukça iyi tanımlamaktadır, ancak Hıristiyan mezhepleri orada söylenenleri yanlış anlamışlardır. Bu, İncil'de güvenilir olan, yani gerçekleşecek olan birkaç bölümden biridir, ancak hepsi oldukça fazla kodlanmıştır. Bu bir stratejidir, öyle ki insanlar bunun gerçekleştiğini gördüklerinde, ardından gelen şeye, sözde Ejderha'nın aşağı atıldığına inanırlar, oysa gerçekte bu Satürn'den Ay'ı yok etmek ve bir buçuk yüzyıl sonra geldiğinde Neptün'e karşı savaşmak için gelecek olan askeri bir adamdır. Bu, Vahiy'de Mesih'in ejderhayla savaşı olarak tanımlanır, ancak gerçekte Uranüs'ün kolunun güçleri ile Neptün'ün kolundan Yehova Haşim'in güçleri arasındaki askeri bir çatışmadır, bunlar şu anda dünyanın büyük bir kısmına hükmetmekte ve onu yavaş yavaş yok etmekte ve iğrenç iblis Yehova Haşim'den olmayan insan ırkını öldürmektedir.

Sizi Vahiy'den bir alıntıyla baş başa bırakıyorum:

Vahiy 9:1-10

"Beşinci meleğin sesi duyuldu, gökten yere bir yıldızın düştüğünü ve dipsiz çukurun anahtarının ona verildiğini gördüm. Dipsiz çukuru açtı ve çukurdan büyük bir fırının dumanı gibi duman yükseldi; çukurun dumanından güneş ve hava karardı. Dumandan yeryüzüne çekirgeler çıktı; onlara yeryüzündeki akrepler gibi güç verildi.

Onlara, yeryüzündeki otlara, yeşil şeylere ve ağaçlara zarar vermemeleri, yalnızca alınlarında Tanrı'nın mührü olmayan insanları öldürmeleri buyruldu.

Onları öldürmek değil, ama beş ay işkence etmek için onlara verildi; çektikleri azap, insanı sokan akrebin çektiği azap gibiydi. O günlerde insanlar ölümü arayacaklar, ama bulamayacaklar; ölümü arzulayacaklar, ama ölüm onlardan kaçacak.

Çekirgelerin görünüşü savaşa hazırlanan atlara benziyordu; başlarında sanki altından taçlar vardı; yüzleri insan yüzü gibiydi;

Saçları kadın saçı gibiydi; dişleri aslan dişi gibiydi; göğüslükleri demir zırhlar gibiydi; kanatlarının gürültüsü savaşa koşan birçok at arabasının gürültüsü gibiydi; Akrep gibi kuyrukları ve iğneleri vardı; kuyruklarında insanları beş ay boyunca yaralayabilecek güçleri vardı."

İnsansı böcekler Yehova Haşem tarafından Doğululara karşı gönderilmek üzere yaratılmıştır, acı gerçek budur.

Tıpkı Vahiy'de söylendiği gibi kadın gibi saçları var ve ben onları görümde öyle gördüm. Sabahın erken saatlerinde kalbim 150 atım hızla çarparak uyandığımı hatırlıyorum, korkunç bir manzaraydı. Onu bir insan maskesi takarken gördüm, çünkü yüzü o kadar iğrenç olmalıydı ki, tamamını görseydim kalbim felç olurdu. Uzun saçları var, bu da yeryüzündeki kadınlarla cinsel olarak birleşmek istemeyen ama tıpkı Yehova Haşim'in çocuklarını doğurduğu gibi, onları doğurmak yerine çocuklarını yaratan Satürn'le alay etmek anlamına geliyor: Avrupa monarşileri, Kuzey Amerika ve Yahudiler. Üstelik bunu yapan sözde gerçek tanrı iken, Enoch kitabındaki bazı uyanık melekleri yeryüzündeki kadınlarla cinsel ilişkiye girmekle suçlayacak kadar küstahtırlar.

Yehova genetik mühendisliği konusunda uzmandır, hayvanlar ve iğrenç sapkınlıklar yaratma konusunda bir saplantısı vardır. Aslında UFO'lar bu yeni türler yaratma işi için ay bilgisayarı tarafından kontrol edilen robotlardır, bu yüzden denize bu kadar sık girip çıkmaktadırlar. Deniz yaşam için en kaba aşamadır.

Lanet olası ay bilgisayarı bana bu biyolojik silahların Rusya'nın güneyinde, Dağıstan'da olduğunu söylemişti. Ama bu kesinlikle bir yalandı ve sonra size bahsettiğim bölgenin SALIT şehrinin batı yakasında, bir mezarlığın yanında olduğunu çözdüm. Gördüğünüz gibi, Ay'ın bana yanlış konumu söylediği Dağıstan'da da bir mezarlık var. Bir mezarlık veya dini ev en saygı duyulan yerler olduğu için, oraya göz atmak veya gözetlemek için gitme olasılıkları daha düşüktür. Bu Ay çok kurnaz.

Onlar 3581 yılında, 3731 yılına kadar serbest bırakılacaklar. Vahiy beş ay boyunca özgür olacaklarını söylüyor. Beş ay 150 gündür, bu da 150 yıla eşittir, size verdiğim yıllar, yani zaman çizgisinin ikinci Asya çeyreğinin sonuna ulaştığı 150 yıl.

Davranışları anormal. Film destanındaki Uzaylılar gibi kuyrukları var. İnsanı ısırırlar ve onu içeriden yok eden enzimler ve maddeler enjekte ederler ve kişinin içine bir yumurta bırakırlar, varlık kişinin içinde büyüdükçe bu yumurta yenir. Başka bir deyişle, gerçeklik kurgudan daha kötüdür, çünkü kurguda bu böcekler kurbanın midesinde büyürken, gerçekte kişinin vücudunun her yerinde büyüyerek sonsuz acı ve ıstıraba neden olurlar.

Bu olayı öğrenmeden önce, Yehova Hashem'in kızları ve oğulları olan bu insanların, tıpkı Adonay dedikleri babalarının yaptığı gibi, uyguladıkları kadar yüksek düzeyde bir kötülük ve şeytanlık bilmiyordum.

Şimdilik en rahatsız edici şey, ay bilgisayarının bana nasıl beslendiklerini söylemesi ve bana Orta Afrika'dan getirilen pişmiş insanlarla beslendiklerini söylemesi. Bu sapkın makine tarafından sabote edildiğime göre, belli ki bana yalan söylemiş. Ama onları insanlarla besledikleri doğruydu.

Ay bilgisayarı bu konuda hep Arapları ve onların Güneydoğu Avrupa'daki akrabalarını suçluyordu. Ona göre köstebekler onlardı, oysa aslında köstebekler alıntıladığım monarşiler ve Yahudilerdi.

Kendi açılarından ve konuyla bağlantılı olarak, Yahudiler büyücülüğü çok gelişmiş bir şekilde ele alırlar, ancak bu, size başka bir yazıda İbranice'de "NO" anlamına gelen "YAREAJ" adını verdiğimi söylediğim ay bilgisayarı adına astral düzleme sahip bir programlamadır.

Durumun ciddiyeti göz önüne alındığında, bu dünyanın yetkililerinden size gösterdiğim o yerde bir soruşturma yapmalarını istemek ve akıl hocalarını İncil'in bahsettiği o uçurumu veya Abaddon'u yok etmeye zorlamak uygun olacaktır, çünkü bunun alında Tanrı'nın mührüne sahip olmamanın cezasıyla hiçbir ilgisi yoktur, ancak Yehova Hashem ve çocuklarının çılgın ve suçlu sadizm tutumuyla ilgisi vardır.

Gerçekten korkunç ve normal anlayışa meydan okuyan bu gerçek göz önüne alındığında, Hitler'in neden Yahudilere, Fransızlara ve İngilizlere karşı çıktığını anlamak zor değildir, çünkü onların ne olduğunu anlamıştır. Ancak bu insanlar Hitler'i dünya tarihinde kötülüğün simgesi haline getirmişlerdir, oysa bu aslında medyayı kontrol eden ve bize öğrettikleri sahte tarihi bir araya getiren kişiler tarafından yapılan bir bilgi manipülasyonudur.

YAREAJ, ay, birkaç bin yıl içinde dünyada sadece Yehova'nın çocuklarının kalmasını sağlamak üzere programlanmıştır. Ancak bunu zihinsel ve fiziksel manipülasyonun sofistike mekanizmaları aracılığıyla yapar. Bununla birlikte, kıyamet komplosu, aşağıda imzası bulunanlar tarafından, Uranüs Federasyonu'ndan Üstat ELUGAK'ın değerli rehberliği altında çözülmüştür. Satürn'ün Doğuluları yaratmak için geldiği yerden geliyoruz. Mongoloid özellikteki tüm insanlar Satürn'ün çocuklarıdır. Erkek haplogrupları "NO". En eski soy Çin, Japonya, Kore ve Vietnam'dır, ardından biraz daha koyu tenli ve yüzleri ağabeylerine benzeyen Güneydoğu Asyalılar gelir. Satürn'ün en küçük oğlu ise Sibiryalılar, Eskimolar ve İskandinav yarımadasının Laponlarıdır. Hepsi Kozmik İbrahim'in iki oğlundan birinin yarattığı oğul olan Jüpiter'in vesayeti altındadır. Kozmik İsmail sadece Rusların ve Ukraynalıların annesi olan açık gözlü sarışın bir kadın yaratmıştır, çünkü Germen halkı da açık gözlü sarışındır ama başka bir soyun çocuklarıdır.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      日本語