Çerezlerimizi kabul ediyor musunuz?

Web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz.


Uranüs Galaktik Federasyonu, Uranüs kolu (ALURADIF), Merkür sektörü, SEISTH gezegeni; Samanyolu'nun karşı tarafında 64.000 ışık yılı.


Ana Sayfa    Benim hakkımda    Makaleler ve videolar    Büyük Haberler    İletişim       

Leonardo ve Ustası ELUGAK Hakkında
Kaynak: Uranüs Galaktik Federasyonu
Saygıdeğer Üstat ELUGAK
İletişim: Leonardo Betetto
Meryem'in sentetik sesi


Saygılarımla...

Benim adım Leonardo Francisco Betetto, 1970 yılında Arjantin'de doğdum.

Kozmik olarak konuşursak, Venüs burcundan olan Saygıdeğer Üstadım ELUGAK'ın yaşadığı SEISTH adlı, Samanyolu'nun Dünya'dan karşı tarafındaki bir gezegenden gönüllü olarak geldim.


Bu dünyanın içinden geçmekte olduğu ve saf ışık olan kozmik sistem yerine oturana kadar gelecekte daha da hassaslaşacak olan hassas durum nedeniyle bir plan yaptık.

Binlerce yıl önce Plüton tarafından programlanmış kademeli bir soykırım sürecindeyiz ve bunu fark etmiyoruz, çünkü bu dünyanın sorunlarını doğal bir şeymiş gibi ya da daha da kötüsü, sanki bizim hakkımızmış gibi kabul ettik.

İncil'deki Kıyamet, ilahi bir yargı ve zamanın sonu olarak gösterilmektedir. Bu ilahi bir yargı değil, programlanmış bir soykırımdır ve son zamanlar asla olmayacak, ancak yeniden başlayacaktır.

Neden şimdi geliyor?

1834 yılında dünyasal zaman çizgisi Güneş Sisteminin ikinci kadranına girdi ve bu da onu karşı taraftaki konumumuza karşı savunmasız hale getirdi. Biz, saldırmak ve fethetmek yerine, şimdilik insanları çok önemli şeyler hakkında bilgilendirmek istiyoruz, böylece bu dünyaya geri dönmeyecekler ya da gelecekte kendilerini nasıl idare edeceklerini bilecekler, çünkü önümüzdeki 2900 yılın en önemli olaylarını vereceğiz.

Seçkinler olayları planlamak için galaktik astrolojiyi kullanırlar, çünkü evren bu şekilde işler. Dünya'da insanlara sahte astroloji veriliyor ama benim geldiğim yerde galaktik astroloji de var.

Dünya'nın tarihini sembolize eden bir yaşamım oldu ve ayrıca sol elimde kodlanmış bilgiler var. Bu gerekli çünkü Dünya'da gerçekler yeryüzünden silindi ve okült elitler insanlara güvenilir hiçbir şey söylemiyor. Elbette söz konusu olan soykırımlarsa, onları böyle bir şey hakkında bilgilendirmeyecekler. Sadece yanlış ipuçları verirler, gösteriler yaparlar ve olmayan şeyleri varmış gibi gösterirler.

Planlar o kadar sapkın ve şeytanidir ki, Uranüs Federasyonumuz, bilgi yoluyla, yukarıda bahsedilen şeytani ve gizli elitler tarafından amaçlanan geleceği önlemek için harekete geçmiştir. 4096 yılında federasyonumuzun bir askeri Plüton'a ve Neptün'e karşı savaşmak üzere hazır bulunacaktır. Jüpiter 3300 yılı civarında ölecek.

Üstadım, büyük bilge ve ışığın savunucusu, beni her zaman izliyor, çünkü düşman topraklarında düşmana karşı çalışmak kolay bir iş değildir, ancak Dünya'nın astrolojik dezavantajı göz önüne alındığında çalışmak mümkündür, tekrar ediyorum, askeri olarak istila etmek için yararlanmadığımız bir durum, ancak şimdilik, kötü elitlerin kötü niyetlerine sahip olmayan insanlara kritik ve hayati bilgiler vermek için, bunlar Avrupa monarşileri, Fransız ve Anglo-Sakson kolonileri ve Yahudilerdir.

Gezegenimiz ışığın içinde ve bu çok şey ifade ediyor. Felaketler yok, aseksüeliz, hayvanlar yok ve piramitleri hareket etmek ve evrenin geri kalanıyla iletişim kurmak için kullanıyoruz. Dünya'da da böyle olması gerekirdi, ancak piramitlerin durumu sabote edildiklerini ve bu dünyada hüküm süren kasvetli tabloyu gösteriyor.

Gerçekler gizlendiği ya da silindiği için insanlar bilmek için mitlere, efsanelere, dinlere ve spekülasyonlara bel bağlıyor ya da bilimsel elitlerin, NASA'nın, Pentagon'un, İngiliz üniversitelerinin vb. muazzam yalanlarını dinlemek zorunda kalıyorlar.

Bu yüzden, gerçeği kolumun altına aldım ve insanlık tarihini düşük ölçekte kendi bedenimde yaşadım ve bu da kendimi deşifre edip internete ve sosyal ağlara aktarırken bulduğum birçok bilgiyi elde etmemi sağlıyor.

Gerçekler hakkında bol bol sohbet etmeyi dört gözle bekliyorum. Teşekkür ederim.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      日本語