Do you accept our Cookies?

We use cookies to improve your web experience.Cosmic Human Civilisations of the Milky Way Galaxy
URANUS Spiral, Mercury Sector
Official Site of Planet SEISTH
Venerable Master ALUDAK (Venus)


Main    About    Predictions    Topics & Video    Contact       

ABD düşmanlarına karşı uzaylı suç ortaklığı suçlamasına hazırlanıyorSelamlar...

Az önce eski askerlerin kanıt olmadan ifade verdikleri bir materyal gördüm ve bunu Pentagon'un gizleyici olduğu Washington'dan önce yapıyorlar.

Ve zaten UFO gözlemleri olduğunu ortaya çıkardılar ve NATO ülkelerini ve Latin Amerika'yı adlandırdılar.

Ayrıca evrende yalnız olmadığımızı da söylüyorlar.

Bu bilgilerde bir suçlamanın başlangıcını görüyorum ve üstelik kanıt olmadan, çünkü her şey sahte bir kurgu olabilir, ABD'yi kutsallaştırmak ve söylediklerinin doğru olduğunu söylemek için hiçbir neden yok.

Hiç kimse bu UFO'ların ET olduğunu söylemezken, gazetecinin YALNIZ DEĞİLİZ demesi açıkça çok fazla bir kelime, aslında aynı ilişkili spiker bu konuyu gündeme getiriyor, ET olup olmadıklarını görmemiz gerektiğini söylüyor.

Amerika Birleşik Devletleri, birçok yerde zorla karargah kurmuş askeri ve ekonomik bir güçtür, insanlığa kanıt olmadan konuşmak için ahlaki otoriteye sahip olanlar hiç değildir ve Arjantin'deki medyanın konuya verdiği destek daha da şüphelidir.

Merkezi İngiltere'de bulunan Amerika Birleşik Devletleri gezegenin işgalcisidir. Hong Kong, Singapur, Hindistan, Falkland Adaları, Porto Riko, Avustralya, Güney Afrika, Filipinler, bunlardan sadece birkaçı, zorla yaptıkları fetihlerdir ve hiç de yayılmacı olmayan ve başkalarının egemenliğine saygı duyan dünya güçleri vardır.

Dolayısıyla ABD'yi hakikatin merkezi olarak kurmak, savaşta oldukları kadar tehlikelidir.

Ayrıca NATO ülkeleri ve müttefiklerindeki UFO fenomenine atıfta bulunmaları da meşhurdur, bu da gelecekte başka bir gücün suçlanacağına işaret eder, ki bu güçlerden bazıları vardır, ancak hem fiziksel hem de kültürel olarak Anglosaksonlar kadar baskın değillerdir.

Gördükleri insan dışı biyolojik materyale gelince, başlangıçta bunu bile göstermiyorlar ve eğer varsa ve bilinmiyorsa, Dünya'da henüz bilinmeyen türler var, bu yüzden bir varlığın bilinenlere yabancı olması onu ET yapmaz.

Şüpheye yer bırakan şey, bunun geldiğini gördükleri ve bu yüzden her zaman yaptıkları gibi insanları uyutmak için bir aldatmaca oluşturduklarıdır. Aslında bilim de onlar tarafından tekelleştirilmiştir. İngiliz ve Amerikalı bilim insanları bize Evrim ve Büyük Patlama gibi kanıtlanmamış teoriler öne sürdüler. Dolayısıyla bu materyale ve spikerin dediği gibi ONE "D" DAY'e güvenmek açıkça yanlıdır ve başka bir gücün kuyruğunu ve suçlamasını getirir, bu kesin.
© 2023 - Great Master ALUDAK and Master Leonardo Betetto
All Rights Reserved

PO BOX 5500
Mendoza, Argentina
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      русский   + ...