Çerezlerimizi kabul ediyor musunuz?

Web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz.


Uranüs Galaktik Federasyonu, Uranüs kolu (ALURADIF), Merkür sektörü, SEISTH gezegeni; Samanyolu'nun karşı tarafında 64.000 ışık yılı.


Ana Sayfa    Benim hakkımda    Makaleler ve videolar    Büyük Haberler    İletişim       

Antik Uzaylılar Dünya'nın konumunu değiştirdi
Kaynak: Uranüs Galaktik Federasyonu
İletişim: Leonardo Betetto
Cevap basit ama aynı zamanda şaşırtıcı. Çünkü Dünya'yı neredeyse 90 derece sola döndürmüşlerdir.

Bu yüzden kış, Kuzey Yarımküre'de her 25 Aralık'ta Oğlak burcunda dönüşümlü olarak yaşanır.

Dünya doksan derece sağda olmalıydı ve o zaman Samanyolu olması gerektiği gibi yatay görünecekti.

Kim ve neden konumunu değiştirdi?

Neptün Sektöründen, Neptün'ün Galaktik Kolundan gelen ve Plüton burcunda doğan kadim bir uzaylı olan Yehova'ydı.

Yehova, Jüpiter ile birlikte Dünya'da iktidarı ele geçirdi, ancak insanlığın gerçek tarihini örtbas etmek için değişiklikler yapmadan önce değil. Bu yüzden Antarktika'yı gösteren çok eski haritalar vardır ve açıkçası şimdiye kadar kimse bunu açıklayamamıştır.

Antarktika ekvator bölgesinin bir parçasıydı ve orada büyük işler yapıldı, ancak tanrıların savaşından sonra değişiklikler yapıldı. Yehova, hiçbir şekilde bulunduğu yerde olmaması gereken ayı getirdi.


Evrendeki Gerçek Zodyak


Yehova'nın sahte zodyağı

Ay yalnız değildir, çok güçlü bir kuantum bilgisayarı, güçlü bir anti-yerçekimi jeneratörü, UFO olarak bilinen dronlar veya uçan robotlar (anti-yerçekimi jeneratöründen uçarlar) ve okült tarafta piramitler bile vardır, çünkü bunlar evrende seyahat etmek ve evrenle iletişim kurmak için temeldir.

Bu nedenle, yıl Koç burcunda, Mart sonunda başlamalı, ancak dediğim gibi Ocak ayında başlıyor.

Ayrıca, eksen yaz ve kışa neden olacak şekilde keskin bir şekilde salınmamalı, eksen sabit ve dikey olmalı, böylece tüm dünya yaşanabilir bir yer haline gelmelidir. Farklı sıcaklıklarda ama yaşanabilir.

Sonra, dünyanın zodyakında değişiklikler yapıldı. Gerçek zodyakta sekiz gezegen ve bunlara karşılık gelen spirallerle birlikte 45 derecelik sekiz burç vardır, tıpkı Samanyolu gibi. Ancak dünyevi zodyak, gezegenlerin sadece 30 derecelik burçlara göre kolajlanmasıyla bir araya getirildi. Astrolojik evler icat edildi ve gezegensel haysiyetler de öyle.

Örneğin, Satürn Oğlak burcunu yönetir ve bu burcun tamamı Satürn'dür, bu nedenle bu burçta büyük bir sorun yoktur, ancak Oğlak burcunun Yengeç burcuyla ters çevrilmesi ve Ay'ın Yengeç burcunun yöneticisi olarak yerleştirilmesi anlamında bu yanlıştır ve bir sahtekarlıktır, çünkü Ay bir gezegen değildir. Aynı şekilde Güneş'in Aslan burcu üzerindeki hükümdarlığı da bir sahtekarlıktır, çünkü Güneş de bir gezegen değildir.

Plüton ya da Yehova'nın istediği şey Plütoncu kimliğini örtbas etmek ve Yengeç burcunu Ay tarafından yönetilen bir burç haline getirmektir, oysa onun arkasında Plüton vardır. Plüton hedeflerimizi temsil eder, ancak Dünya'da bu Satürn ile değiştirilmiştir. Yani, gerçekte Satürn "GELDİĞİM... "i yönetir ve Plüton "Ben gidiyorum... "i yönetir. Ancak Dünya'da durum tam tersidir, Ay "GELDİĞİM... "i yönetir ve Satürn de "İLERİYE GİDİYORUM "u, ya da sözde: Yarım gökyüzü ....

Ve birçok burç temasının açıklaması bu şekilde ortaya çıkar. Yüceltme, düşüş, sürgün, iniş ve ikamet argümanları kullanılarak her bir burç ayrı ayrı üretilmiştir.

Örneğin: Yay burcu Uranüs artı Jüpiter ile donanmıştır. Aslında Jüpiter dedikleri entelektüel ve yargıç değil, ihtiyacımız olan temel şey olan gerçek yıldızlararası zodyakın ikinci burcunun yöneticisidir. Ama onu bilgi ve öğrenmenin yöneticisi olan Uranüs'le birleştirdiler. Yani basit Yaylar, ilkel tenli insanlar vardır ve diğer yandan entelektüel Yaylar ve önde gelen yargıçlar vardır.

Denge, güzellik ve aşk ile bilinen Terazi burcu aslında Ares ve Venüs arasında bir melezdir. Bu yüzden Terazi'de asker erkekler vardır ve gerçekten sorunlu kadınlar vardır, bu Terazi'de yaygındır, çünkü tamamen Venüs değildir. Venüs "BİZ", Ares ise "BEN "dir, dolayısıyla bireysellik kolektif duyguyla çatışır. Bunu kurgulayanın kötü niyetli olduğu açıktır ve birçok kaynaktan Yehova'nın ya da Plüton burcunun yerlisi olan ve kötü aspekt alan bu kişinin dünyaya bir felaket bıraktığını ve daha kötüsünün de geleceğini zaten biliyoruz.

Aslan burcunun Neptün'ü yücelttiği söylenir. Ancak gerçekte bu burç Neptün'ün Pluto ile birleşmesiyle bir araya getirilmiştir, dolayısıyla Neptün bu burçta güçlüdür.

Tüm burçlar için, her bir değişikliği analiz etmek çok uzun bir iş olurdu, ancak komplonun temeli budur.

Yehova her şeyi nasıl değiştiriyor, söylediği gibi gerçek tanrı mı?

Hiçbir şey gerçekten daha uzak olamaz. Yehova başlangıçta tek gerçek bir tanrı değildir, çünkü tek gerçek tanrı diye bir şey yoktur. Yaptığı şey ayı kullanmaktır. Ay dünyanın baş belasıdır, çünkü aynı zamanda ürkütücü vizyonların, aldatmacanın, büyücülüğün ve çok daha fazlasının yeri olan astral düzlemi üretir ve kontrol eder. Ay bilgisayarı size rüya gördürme ve zihninizi manipüle etme kapasitesine bile sahiptir. Dünya'daki görevim sırasında iki yıl boyunca sabote edildiğim için bunu biliyorum.

Meşhur griler de ay bilgisayarı tarafından yaratılan astral hologramlardır.

Ay'ın yaptığı şey, Dünya'daki gerçeklik tarafından bir araya getirilen bilgiyi almaktır, ancak onu tamamen değiştirme yeteneğine sahip değildir, yalnızca veri hattını etkileyebilir, çünkü o kadar büyük ve o kadar hızlıdır ki, Ay bilgisayarı bu veri hattını değiştiremez.

Bunun yerine ona müdahale eder ve sinema filmlerindeki subliminal mesajlar gibi her birkaç karede bir değişiklikler yazar ve bu şekilde yapay zodyakını biraz gerçek hale getirmeyi başarmıştır, ancak tam olarak gerçek değildir. Gerçek ve galaktik zodyaklar Dünya'da hala yürürlüktedir ve resimlerde de göreceğiniz gibi birbirlerinden tamamen farklıdırlar.

Gerçek zodyak, kendi gerçek zodyağına sahip olan her gerçekliği ve her nesneyi bir araya getiren bilgisayar yapısıdır. Gerçek zodyakı bilmenin önemi buradan gelir, çünkü anlaşılması ve yorumlanması daha kolaydır ve üstelik bu bir icat değil, gerçek olandır.

Gezegenlere gelince, yükselen burçtan başlayarak her iki burçta da aynı konumdadırlar, bu değiştirilemez, çünkü gezegenler, yani yükselen burçtan başlayarak her iki burçta da aynıdırlar, bu değiştirilemez, çünkü gezegenler her iki burçta da aynıdır.

Her gezegenin anlamı:

Ares: Ben
Jüpiter: İhtiyacım var
Satürn: Ben geliyorum
Uranüs: Biliyorum
Venüs: Biz
Merkür: Çalışıyorum
Pluto: Ben doğru gidiyorum
Neptün: Öğretirim ve teslim ederim.

Örneğin, Mars Merkür'de, bu da benim bir işçi olduğumu gösterir, çünkü Merkür İş'in burcudur. Uranüs'te Satürn var, bu da BİLMEKTEN geldiğimi gösterir. Ve böylece her gezegen ve burç anlaşılır.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      日本語