Çerezlerimizi kabul ediyor musunuz?

Web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz.


Uranüs Galaktik Federasyonu, Uranüs kolu (ALURADIF), Merkür sektörü, SEISTH gezegeni; Samanyolu'nun karşı tarafında 64.000 ışık yılı.


Ana Sayfa    Benim hakkımda    Makaleler ve videolar    Büyük Haberler    İletişim       

Yehova ya da Yahve aslında Şeytan'dır.
Kaynak: Uranüs Galaktik Federasyonu
İletişim: Leonardo Betetto


Lord Pluto, İsrail olarak aşırı anlaşılan şeyle birlikte İsrail'e gelen atasal uzaylılardan biridir, ancak İncil'deki İsrail bir efsanedir, gerçekliğin bununla hiçbir ilgisi yoktur, aslında Kudüs'te bile yaşamadılar, Tel Aviv bölgesinde yaşadılar ve ikinci durumda, önce Afrika'ya geldiler.

Bu varlık Neptün'ün kolundan, Neptün Sektöründen, Plüton burcunda doğmuştur. Unutmayın ki gerçek zodyak Dünya'nınkinden farklıdır. Sekiz sektöre sahiptir ve ne Güneş ne de Ay vardır, çünkü onlar gezegen değildir.

Bu varlık çok çıkarcıdır ve Ares'in kolundan ve Neptün Sektöründen, ancak birinci galaktik kadranın yaklaşık 20 bin ışık yılı ötesinden kendisiyle birlikte gelen diğer uzaylıya hayatı zindan etmiştir.1: Dünya
2: Seisth
3: İsrail'in Efsanevi Atası
4: Mısır'ın Gündeminin İlk Atası (piramitlerin kurucusu)
5: PLUTO'nun Kökeni.

Lord Pluto sanata ve iyiliğe çok fazla bağlı bir varlık değildir. Uzman bir genetikçidir ve biyolojik silahlar geliştirmeyi sever, bunlar virüsler veya Aliens film destanında gösterildiği gibi silah olarak kullanılacak korkunç yaratıklar olabilir. İnsanlara eziyet etmek ve öldürmek için yaratılmış sapkın varlıklar. Başka bir deyişle, Bay Pluto yıldızlararası sektörün bir tür Victor Frankenstein'ıdır ve benim elimdeki haber ise onun Yahudilerin ünlü Ha Shem'i, yani İncil'de (mitolojik olarak) Yehova ya da Yahve olarak bilinen kişi olduğudur.

İsrail'den önce Batı Şeria'daki SALİT kentinin yanında ünlü uçurum ya da Abaddon vardır. Bunlar, Satürn Sektöründeki insanlar için Doğu soykırımı sırasında serbest bırakılacak olan pis böceksi yaratıkları barındıran yeraltı mağaralarıdır.

Bu Lord Pluto ve onun Anglo-Sakson ve Yahudi köleleri ve çocuklarının projeleri!

Başka bir deyişle, o sadece kötü ve kötülük üreten biri değil, aynı zamanda böyle bir konum bile yokken kendisini tek gerçek tanrı olarak ilan etmiştir. Dolayısıyla manipülatif, kötü, üstelik yalancı ve megalomandır.

Biri erkek diğeri dişi olmak üzere iki soy ortaya çıkarmıştır. Erkek olan genetikte "R1b" olarak bilinir ve Batı Avrupa'nın tamamını kaplar ve görünür tepesi monarşilerdir. Sonra Amerika'ya yayıldılar.

Diğer taraftan da bir kadın doğurmuştur ki bu da Yahudi anne soyudur. Bu yüzden Yahudiler için mesele anneden geçer, İncil'in çelişkili bir şekilde öğrettiği gibi ataerkil değil. Başka bir deyişle, İncil yalan söyler, çünkü gerçekte o kitapta anlatıldığı gibi bir ataerkil değil, bir anaerkil vardır.

Her iki soy da birbirini kollar ve Satürn'ün çocuklarına, yani Japonya'ya acımasızca attıkları atom bombasının Batı'daki yaratıcılarıdır.

Ay'ı olduğu yere koyan odur. Bu kaya parçası bir gezegen ya da iyi bir şey olmaktan çok uzaktır. Gizli tarafında piramitler, bir kuantum bilgisayarı, bir anti-yerçekimi jeneratörü ve UFO olarak kullandıkları binlerce robot dron vardır. Bu robotların amacı insanları uzaylı olduklarına inandırmaktır. Başka bir deyişle, griler olan bu kokuşmuş yaratıklar gerçekte yoktur, onlar Ay kuantum bilgisayarı tarafından yaratılan hologramlardır, tıpkı tüm astral düzlem gibi. Açıkça gizli olan bu teknoloji sayesinde Dünya'yı kontrol ediyorlar ve hatta insanların zihinlerinde fikirler ve rüyalar üretebiliyorlar.

UFO insansız hava araçlarının bir diğer amacı da örnek almak ve genetik deneyler yapmaktır. Başka bir deyişle, yeni yaşam formları yaratmak için uzaktan kumandalı robotlardır. Sık sık denizden çıkmalarının nedeni de budur. Onlara OSNIS deniyor.

Lord Pluto'yu kötü bir son bekliyor, evren mükemmel ve er ya da geç borçlarını tahsil edecek. Yani yargılanacak olan insanlar değil, eski uzaylılardır.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      日本語