Çerezlerimizi kabul ediyor musunuz?

Web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz.


URANUS Galaktik Federasyonu
URANÜS kolu, Merkür sektörü, SEİSTH gezegeni
64.000 ışık yılı uzaklıkta, Samanyolu'nun karşı tarafında, güneş sisteminden uzakta.
Saygıdeğer Üstat ELUGAK


Giriş    Ana Sayfa    Benim hakkımda    Astroloji    Makaleler ve videolar    İletişim       

Anatomik galaktik tahmin sistemi nasıl çalışır?
Galaktik ZodyakHer nesnenin kendi burç zamanı vardır: karasal bir nesne Büyük Piramit'in zamanı olan 9 aya, Dünya'nın yedi buçuk yıla, Güneş Sistemi'nin 75 yıla ve Samanyolu'nun 7.500 yıla sahiptir.

Grafikte dikey çizgiden gördüğümüz gibi, Dünya'nın yeniden başlangıcından 90 derece uzaktadır. Bu 1122 yıl önceydi. Birisi buna 900 yıl ekledi ve bugün Mart 2023 olduğu ortaya çıktı. Yahudiler yılı tanrıları Yehova'nın (Plüton) doğumundan itibaren sayarlar. Plüton Dünya'da doğmadı, ancak iki bin yıl sonra geldi.

Harita dikey çizgiden sonra üç çizgi gösteriyor, biri 1897, diğeri 1970 ve sonuncusu iki olayı işaret ediyor, bunlar COVID-19 salgınının başlangıcı ve SEİSTH ile DÜNYA arasındaki savaşın başlangıcı.

SEİSTH ile olan savaş gizli bir savaştır, elitler içerdiği sonuçlar nedeniyle bunun bilinmesini istememektedir. Seçkinler gerçeği sakladıkları için SEİSTH Dünya'yı bilgi ile istila ediyor ve bu Uranüs Galaktik Federasyonu tarafından iyi görülmüyor, bu nedenle insanlarla konuşmaya geldik ve bana bir sosyal ağ hesabı ve bir web sitesi verildi. SEISTH tarafından korundukları için bu alanlar dünyadaki seçkinler tarafından kaldırılamaz. Tüm görevim korunuyor ve fiziksel ve psişik saldırılara karşı kalkanlarım var. Çizgi ile ölçülen zaman Samanyolu'nun zamanıdır ve yay derecesi başına 20.83 yıldır.

1897, 73 x 100 yıl = 7300 yıl eder. Bu, ilk atasal uzaylıların gelişinden bu yana geçen bir önceki galaktik zaman dilimiydi. 1970'ten bu yana 8.9 derece yay eklemeliyiz. Yani, referans sistemi göz önüne alındığında Dünya zamanı 1981'dedir. Bana 40 farklı olay için anatomik galaktik referans sistemi sağlandı ve bunların hepsi 2020'den itibaren 3.072 yıla dağılmış durumda. Başka bir deyişle, olaylar ilk olay olan 2020 yılından son olay olan Ortak Çağımızın 5092 yılına kadar 3072 yıllık bir zaman diliminde öngörülmektedir.

Ukrayna ve Türkiye bu ilk 8.9 derecenin yayı içinde, bu yüzden Ukrayna'da felaketler var ve Gaziantep depremiydi, çünkü Jüpiter spiralinin geçtiği Anadolu plakasının merkezini hareket ettirdi. Galaktik astrolojik referansları deşifre etmek ve buradan gelecekteki olayları, felaketleri ve savaşları tahmin etmek için birkaç ay veya yıl çalışmam gerekiyor, ancak bunların hepsi 25 yıldan az olmayan aralıklarla. Buradaki fikir, savaşları ve felaketleri önceden tahmin ederek insanların hazırlıklı olması, zararın en aza indirilmesi ve hatta savaşlar söz konusu olduğunda bunların önlenebilmesidir. Bu çok büyük bir iş, çok fazla sorumluluğu var ve insanlık için çok faydalı.

Teşekkür ederim.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語