Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Біологічна зброя Ізраїлю
Автор: Леонардо Бететто
Джерело: Майстер Елугак, Планета Сейст


Ця територія відійшла до Західного берега у 1949 році, але якщо забути про сучасний Ізраїль і Західний берег, то ця територія належала древньому прибульцю, який прийшов разом з Плутоном.

Іншими словами, Плутон не має нічого спільного з біблійним Ізраїлем, адже його єврейський родовід йде по жіночій лінії, а Біблія простежує його через батька. Тому територія була окупована прибульцем, під яким пізніше можна було розуміти Авраама, батька Ісака, і діда Якова (Ізраїль). Є чотири предки-прибульці, які окупували територію, яку я показую вам на карті, а червона крапка - це місце, де Плутон заховав свою біологічну зброю під землею.

Територія предків Ізраїлю, окупована стародавніми прибульцями
У 1949 році територія безодні була винесена за межі Ізраїлю

Отже, Плутон насправді був поплічником біблійного роду, і коли він позбувся їх усіх, він пішов і поставив Місяць там, де він є, щоб контролювати Землю, поки не залишиться тільки його нащадків. Він ховається там, бо така збочена істота не може показувати своє обличчя, але використовує найманих убивць. Очевидно, що тут ми маємо справу з жахливим кримінальним проектом. Проектом, який відбувається так повільно, що ми його не помічаємо.

Безодня - це підземні галереї з людиноподібними комахами. Їх огидність і зовнішній вигляд справді огидні; важко уявити собі настільки огидну істоту.

Місячний комп'ютер показав мені їх, але збрехав, сказавши, що на периферії галактичного сектора Урана тисячі планет, заражених цими істотами, і що військовий контингент прибув з відстані понад мільярд світлових років, щоб боротися з ними. Все це було брехнею.

Об'явлення описує їх досить добре, але християнські секти неправильно зрозуміли те, що там сказано. Це один з небагатьох уривків у Біблії, який є достовірним, тобто, який буде виконаний, але все це дуже зашифровано. Це стратегія, щоб, коли люди побачать, що це здійснилося, вони повірили в те, що далі, що нібито Дракон скинутий, хоча насправді це військовий з Сатурна, який прийде знищити Місяць, а через півтора століття воювати проти Нептуна. Це описано в Об'явленні як боротьба Христа з Драконом, але насправді це військове протистояння між силами руки Урана і силами Плутона з руки Нептуна, які зараз панують над більшою частиною Землі, і знищують її крок за кроком, і вбивають людський рід, який не є від огидного демона Плутона.

Залишаю вас з цитатою з Об'явлення:

Об'явлення 9:1-10 "Засурмив п'ятий Ангол, і я побачив зірку, що впала з неба на землю, і дано йому ключ від безодні бездонної. І відчинив він бездонну яму, і вийшов дим з ями, немов дим великої печі, і сонце та повітря затьмарилися від диму тієї ями. І вийшла з диму сарана на землю, і дано їй владу, як мають владу скорпіони земні. І наказано їм, щоб не шкодили вони ні траві земній, ні зеленій рослині, ні дереву, а тільки людям, що не мають печаті Божої на чолі своєму. І дано їм, щоб не вбивати їх, але мучити їх п'ять місяців, і мука їхня була, як мука скорпіона, коли він вдаряє людину. І в ті дні люди будуть шукати смерті, та не знайдуть її, і будуть прагнути вмерти, та смерть від них утікатиме. Вигляд сарани був подібний до коней, що на війну зібралися; на головах у них були золоті вінці, а обличчя їхні - як людські обличчя; волосся в них було, як у жінок, а зуби їхні, як зуби левині; на грудях у них були нагрудники, немов залізні, а шум крил їхніх, немов шум багатьох колісниць, що біжать на битву; хвости у них були, як у скорпіонів, і також жала, і в хвостах їхніх була сила, що завдавала болю людям протягом п'яти місяців".

Людиноподібні комахи були створені Плутоном, щоб бути посланими проти східних народів, такою є сумна реальність.

У них волосся, як у жінок, як написано в Апокаліпсисі, і я бачив їх такими у видінні. Я пам'ятаю, як прокинувся рано вранці з серцем, що калатало зі швидкістю 150 ударів, це було жахливе видовище. Я бачив його в людській масці, бо його обличчя, мабуть, було настільки огидним, що якби я побачив його повністю, то моє серце паралізувало б. Я бачив, що вони мають довге волосся, і їхнє обличчя, мабуть, було настільки огидним, що це паралізувало б моє серце. У них довге волосся, що є насмішкою над Сатурном, який не захотів з'єднатися з жінками землі статевим шляхом, але створив своїх дітей, а не породив їх, як Плутон породив своїх дітей: європейські монархії, Північну Америку та євреїв. Більше того, вони мають нахабство звинувачувати якихось ангелів-хранителів у книзі Еноха в тому, що вони з'єдналися з жінками землі, хоча це зробив тільки той нібито істинний бог.

Єгова - експерт з генної інженерії, одержимий створенням тварин і брудних аберацій. Насправді, НЛО - це роботи, керовані місячним комп'ютером для цієї роботи зі створення нових видів; саме тому вони так часто заходять і виходять з моря. Море - це найгрубіший етап для життя.

Клятий місячний комп'ютер сказав мені, що ця біологічна зброя знаходиться на півдні Росії, в Дагестані. Але це, очевидно, була брехня, і тоді я розшифрував, що це був регіон, про який я вам розповідав, поруч із кладовищем, на західній стороні міста Саліт. Що цікаво, бачите, що і в Дагестані, де Місяць сказав мені неправдиву позицію, теж є кладовище. Це тому, що кладовище або молитовний будинок є найбільш шанованими місцями, тому саме туди вони найменше підуть шпигувати або спостерігати. Він хитрий, цей Єгова.

Вони будуть звільнені в 3581 році, до 3731 року. Об'явлення говорить, що вони будуть вільні протягом п'яти місяців. П'ять місяців - це 150 днів, що дорівнює 150 рокам, які я вам даю, тобто 150 років, коли часова шкала досягне кінця другого азійського квадранту.

Їх поведінка аберантна. У них є хвости, як у Чужих у кіносазі, або як у ікри у фільмі "Спліс". Вони кусають людину і вводять їй ферменти і речовини, які руйнують її зсередини, і відкладають всередині людини яйце, яке виїдають, коли істота росте всередині людини. Іншими словами, реальність гірша за вигадку, бо у вигадці ці жуки ростуть у шлунку жертви, а в реальності вони розростаються по всьому тілу людини, спричиняючи нескінченні страждання та агонію.

До того, як я дізнався про це, я ніколи не знав такого високого рівня зла і садизму, який практикують ці люди, дочки і сини Плутона, як і їхній батько, якого вони також називають Адонай або Хашем.

Найбільш тривожним на даний момент є те, що місячний комп'ютер повідомив мені, як їх годують, і він сказав мені, що їх годують запеченими людськими істотами, привезеними з Центральної Африки. Оскільки мене саботувала ця збочена машина, вона, очевидно, збрехала мені. Але те, що їх годують людьми - це правда.

Місячний комп'ютер весь час звинувачував у цих проблемах арабів та їхніх родичів з Південно-Східної Європи. За його словами, вони були місячанами, тоді як насправді місячанами або плутоніанами є ті, кого я вам процитував, монархії та євреї.

Зі свого боку, і це пов'язано з темою, євреї мають дуже просунуте поводження з чаклунством, але це програмування, яке має астральний план від місячного комп'ютера, про який я говорив вам в іншому дописі, який я назвав "ЯРЕАЙ", що на івриті означає "МІСЯЦЬ".

Було б доречно, з огляду на серйозність ситуації, попросити владу цього світу провести розслідування в тому місці, яке я вам показую, і змусити наставників знищити ту безодню або Абаддон, про яку йдеться в Біблії, бо це не має нічого спільного з покаранням за відсутність печатки Божої на чолі, але з позицією божевільного і злочинного садизму з боку Плутона і його синів.

З огляду на цю реальність, справді жахливу і таку, що не піддається нормальному розумінню, не важко зрозуміти, чому Гітлер пішов проти євреїв, французів і англійців, адже він усвідомлював, ким вони є. Але ці люди підставили Гітлера. Але ці люди виставили Гітлера як ікону зла в світовій історії, тоді як насправді це маніпуляція інформацією з боку тих, хто контролює засоби масової інформації і склав фальшиву історію, якої вони нас навчають.

YAREAJ, комп'ютер Місяця, запрограмований так, щоб через кілька тисяч років на Землі залишилися тільки діти Плутона. Але він робить це за допомогою витончених механізмів психічної та фізичної маніпуляції. Однак апокаліптична змова була розгадана нами, що нижче підписалися, під чудовим керівництвом Майстра ЕЛУГАКА, Федерацією Урана, якою ми є. Ми - звідти, звідки прийшов Сатурн, щоб створити східних людей. Всі люди монголоїдної раси - діти Сатурна. Чоловічих гаплогруп "NO". Найдавніша лінія - це Китай, Японія та Корея. Далі йдуть жителі Південно-Східної Азії, дещо темніші за кольором шкіри і схожі за обличчям на своїх старших братів і сестер. І наймолодший син Сатурна - сибіряки, ескімоси та лапландці Скандинавського півострова. Всі вони перебувають під опікою Юпітера, сина, створеного одним із двох синів Космічного Авраама. Космічний Ізмаїл створив лише світлооку біляву жінку, яка є матір'ю росіян та українців, бо германці - світлоокі блондини, але є синами по іншій лінії.

Не тільки другий квадрант Землі став вразливим, але Земля також увійшла в другий квадрант Сонячної системи, тому ми, СЕЙСТ, прийшли використати нашу силу, щоб перемогти зло, і повідомити другий квадрант, і, наскільки це можливо, решту людства, про справжню реальність, яка нас турбує.

Наша порада від Майстра ЕЛУГАКА - не перевтілюватися на цій планеті, про що є стаття на цьому сайті, яка говорить на цю тему.

Є нації, які вже поінформовані і вживають заходів на глобальному рівні.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語