Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Щодо Леонардо та його майстра ЕЛУГАКА
З повагою ...

Мене звуть Леонардо Франциско Бететто, я народився в 1970 році в Аргентині.

Говорячи космічною мовою, я добровільно прибув з планети, що знаходиться на протилежному від Землі боці Чумацького Шляху, яка називається СЕЙСТ, де мешкає мій Високоповажний Учитель ЕЛУГАК, який належить до знаку Венери.


На зображенні ми бачимо Землю ліворуч, у секторі Юпітера, рука Урана, а праворуч Сейст, у протилежному секторі Меркурія, галактичний рукав Урана.
Відстань між Землею і Зайстом становить 64 000 світлових років.


Ми розробили план через делікатну ситуацію, яку переживає цей світ, і яка буде ставати дедалі делікатнішою в майбутньому, доки космічна система, яка є чистим світлом, не буде на місці.

Ми перебуваємо в процесі поступового геноциду, запрограмованого Плутоном тисячі років тому, а ми цього не помічаємо, бо сприймаємо проблеми цього світу як щось природне, або, що ще гірше, як наші справедливі пустелі.

Біблійний Апокаліпсис показаний як божественний суд і кінець світу. Це не божественний суд, а запрограмований геноцид, і кінця світу ніколи не буде, але будуть перезавантаження.

Чому це відбувається зараз?

У 1747 році земна часова лінія увійшла в другий квадрант Сонячної системи, що робить її вразливою для нашої позиції на протилежному боці. Ми, замість того, щоб нападати і завойовувати, поки що хочемо повідомити людям дуже важливі речі, щоб вони не повернулися в цей світ, або ж знали, як поводитися в майбутньому, бо ми дамо найважливіші події наступних 1000 років.

Еліти використовують галактичну астрологію для планування подій, бо так влаштований Всесвіт. На Землі людям дають фальшиву астрологію, але там, звідки я родом, ми також маємо галактичну астрологію.

Я прожив життя, яке є символічним для історії Землі, і в моїй лівій руці також є закодована інформація. Це необхідно, тому що на Землі правда стерта з лиця землі, і окультні еліти не говорять людям нічого достовірного. Звичайно, якщо мова йде про геноциди, то вони не збираються інформувати про таке. Вони просто дають неправдиві підказки, влаштовують шоу та фальшиві події.

Плани настільки аберантні і диявольські, що наша Уранова Федерація, оскільки Земля є планетою Урана, мобілізувалася, щоб за допомогою інформації запобігти майбутньому, яке задумали вищезгадані злі та окультні еліти. У 4161 році військовий нашої федерації буде присутній для боротьби проти Плутона і Нептуна. Юпітер помре близько 3300 року.

Мій Вчитель, великий мудрець і захисник світла, весь час спостерігає за мною, бо перебувати на ворожій території і працювати проти ворога - нелегке завдання, але працювати можна, враховуючи астрологічну несприятливість Землі, повторюю, ситуацію, яку ми використовуємо не для військового вторгнення, а поки що для того, щоб давати критично важливу і життєво необхідну інформацію людям, які не мають злих намірів злих еліт, а це європейські монархії та їхні французькі та англосаксонські колонії, а також євреї.

Наша планета перебуває у світлі, а це багато значить. Немає ніяких катастроф, ми безстатеві, немає ніяких тварин, і ми використовуємо піраміди, щоб пересуватися і спілкуватися з рештою всесвіту. Так має бути і на Землі, але стан пірамід свідчить про те, що вони були зруйновані, і про похмуру картину, яка панує в цьому світі.

Оскільки правда була прихована або стерта, люди покладаються на міфи, легенди, релігії та спекуляції, щоб знати, або вони змушені слухати величезну брехню наукових еліт, НАСА, Пентагону, англійських університетів і так далі.

Отже, я приніс правду під пахвою, і я прожив у власній плоті історію людства в малому масштабі, і це дозволяє мені отримувати багато інформації, яку я розшифровую і переношу в інтернет і соціальні мережі.

Я з нетерпінням чекаю на розмову про правду. Дякую.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語