Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       





Стародавні прибульці та їхні творіння: Детально




Джерело: Планета СЕЙСТ, Галактична Федерація Урана
Контакт: Майстер Леонардо Бететто

Галактична карта походження Стародавніх Прибульців:



1: Земля
2: Сейст
3: Арес Б
4: Арес А
5: Плутон (Єгова)





Міркування

Астрологія існує, але галактична астрологія, інша форма астрології, відрізняється від тієї, якої навчають на Землі. Таку астрологію використовував Плутон для складання своїх планів. Потім він створив ще одну фальшиву астрологію, щоб дати її людям, і тоді вчені кажуть, що астрологи божевільні, а релігійні кажуть, що це від диявола. Дуже поганий вчинок з боку Плутона. На цю тему ми обговоримо частину Апокаліпсису, окремі фрагменти якого складені за допомогою цієї галактичної астрології, і до того ж він не надав нам усіх фактів у книзі, а використав їх для брехні, як він звик це робити.

Слід зазначити, що розмноження на космічному рівні відбувається шляхом прямого творення. Секс був створений пізніше і не є законним на космічному рівні, враховуючи все, що з ним пов'язано, особливо смерть, бо коли народжується так багато людей, повинна бути природна смерть, а всі ці механізми не є законними на космічному рівні.

Не всі Стародавні Прибульці порушували цей принцип, а лише Плутон, який є прибульцем із Сектора Нептуна і Галактичного Рукава Нептуна, народжений під знаком Плутона. Це той, про кого я говорив, бог євреїв, або Єгова, і саме він зруйнував життя нас, людей, у цьому світі.

Плутон знаходиться в сузір'ї Нептуна, сектор Нептуна межує з сектором Ареса. Справа не в тому, що всі люди там погані, а в тому, що Плутон є збоченою і брехливою істотою, і завжди був, і завжди буде таким.

Плутон поставив Місяць там, де він є, і вигадав знак Рака і Лева, використовуючи астрологічну руку Плутона, щоб зробити цей безлад. Це трохи складне питання.

Потім прибув славнозвісний Плутон, а з ним - людина з руки Ареса, з того ж сектора Нептуна, зі своїми двома синами чи творіннями. Вони оселилися в нинішньому Тель-Авіві. Тоді їх було четверо, всього четверо тих, хто прийшов:

Північна півкуля:

Арес А
Арес B1
Арес B2

6: Сатурніанські "N" та плутоніанські індіанці.

7: Нептуніанські сини Плутона: 5 варіантів "R1b".

8: Арабська, кавказька та південно-східноєвропейська лінія (J1, J2) сатурніанських творінь, створених Сатурном, сином Ареса B1; також слов'янська лінія "R1a".

9: Перше творіння Сатурна SEISTH: китайці, японці та корейці.

10: Останнє творіння Сатурна, Великий магістр Єгипту AJUH KWA (потонув).

11: Германські нептуніани, витіснені в сектор Ареса.

12: Світлоока білява жінка, змішана з N, O та слов'янськими чоловічими лініями.

13: Єврейська жінка, біологічна дочка Плутона.

Плутон (Єгова).

Тепер ми переходимо до пірамідальної Південної півкулі.

Ці люди були більш культурними, ніж жителі Півночі. Плутон бідний на архітектуру і одержимий генетикою, особливо біологічною зброєю, такою як віруси та аберантні істоти. Єврейський храм - це міф, ці люди ніколи не будували храмів, вони не мали можливості створити споруду космічних масштабів, як це зробили ті, хто оселився в Єгипті і побудував піраміди та багато інших вражаючих будівель. Божественні споруди були додані пізніше людьми з Плутона. Архітектор, якого він відправив будувати будівлі, щоб ввести в оману майбутні покоління, кажучи, що єгиптяни були ідолопоклонниками і поклонялися богам, що не відповідає дійсності.

Той, що з півдня, Арес А, прийшов з чотирма синами або творіннями. Один з них, плутонієць, створив індіанців в Америці. Ось чому в Пума-Пунку, а також на острові Пасхи, в Південній півкулі також існують позаземні будівлі.

Єврейський міф про Вихід був створений для того, щоб виставити Єгипет у поганому світлі, але це місце було культурним центром планети, оскільки там було багато знань, а спалення і знищення Олександрійської бібліотеки є яскравим свідченням того, що Плутон не хотів, щоб ми знали правду. Насправді все було навпаки: молодший син, створений Сатурном, перебуває під гнітом Юпітера, сина партнера Плутона, тобто Ареса B1.

Меркуріанський створив кольорових людей в Африці, венеріанський зробив те саме у Східній Африці, а останній, уранський, створив кольорових людей Індії та Океанії.

Чітко помітно, що уранці Північної півкулі захопили територію, яка їм не належала, для адміністративних і творчих цілей.

Таким чином, ці прибульці з рукава Марса, сектору Нептуна, були наступними:

Арес А
Арес А1: Плутон
Арес А2: Меркурій
Арес А3: Венера
Арес А4: Уран

Ця історія почалася 8 614 років тому, і ми знаходимося за 1 114 років від її початку. Християнська дата 2023 рік була створена шляхом додавання 909 років до цієї історії. Тобто, в певний момент сказали: сьогодні не 0 рік, а 909, і звідти почали відлік. Сатурн пішов з життя в 350 році цієї ери 1114 років, тобто зовсім недавно. Він залишив по собі свій останній створений рід, і ці нащадки були вивезені в рабство до Росії.

Антарктида довгий час була на теперішньому екваторі, але за допомогою технології Місяця Плутон повернув Землю на 90 градусів, і поставив Антарктиду на південний полюс, і це покрило її льодом. Це був один з геноцидів злого Плутона.

Отже, людство не таке давнє, як нам намагаються втовкмачити. І здоровий глузд підказує нам правду, адже неправдоподібно, щоб мисливці-збирачі жили так сто тисяч років, а потім раптом перейшли до будівництва пірамід і тому подібного.

Але, як кажуть, історію пишуть переможці. Не те, що Плутон - переможець, а те, що він - вбивця часу, і написав абсолютно спотворену історію, яку він видає за свою знамениту книгу Біблію, і за свою знамениту англо-саксонську франкську наукову еліту.

Якби він дав коротші часи, які є насправді, його знаменита теорія еволюції не вписувалася б, тоді люди справедливо задалися б питанням, хто створив людей, а це не влаштовує Плутона, але його влаштовує, що люди вірять в те, що життя еволюціонує, що є брехнею колосальних масштабів.

Інша ненормальна річ з боку Плутона, і тепер ми вже не повинні дивуватися, полягає в тому, що в книзі Еноха йдеться про нібито ангелів, які розмножуються з земними жінками, а Плутон звинувачує в цьому певних ангелів, яких він сам вигадав. Реальність виявляється протилежною, тобто, саме він підбурював їх до злягання з жінками, спочатку втілюючись як людина, очевидно, для того, щоб мати можливість об'єднатися з жінками. У книжці йдеться не про це, бо Плутон не надто переймається логічними запитаннями, які йому ставлять люди, хіба що для того, щоб приховати свою особистість і свої погляди, звісно.

На завершення скажемо, що якщо ми перебуваємо в реальному 1114 році, то до перезапуску часу залишилося 6 386 років. Цикл завжди починається в Секторі Ареса.

Побачимося незабаром.






© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語