Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Паранормальне не пов'язане з мертвими
Джерело: Планета СЕЙСТ, Галактична Федерація Урана
Контакт: Майстер Леонардо Бететто
У всьому паранормальному завжди звинувачують мертвих, а бідолашні душі не мають нічого спільного з цим огидним шахрайством.

Щодо паранормальних явищ і всього шахрайства, яке стоїть за цією проклятою індустрією, у них є звичка звинувачувати в усьому мертвих.

До речі, тих з нас, хто приносить цінну інформацію ззовні, уникають на телебаченні та в основних засобах масової інформації, очевидно, тому, що вони контролюються правлячими елітами матриці, і ми їм не потрібні.

Померлі - це бідні люди, які стали жертвами цієї системи або матриці, яка дає душам одноразові тіла шістдесяти, сімдесяти або вісімдесяти років життя, сподіваюся. Я кажу "сподіваюсь", тому що є люди, які народжуються, щоб померти; і навіть у тварин життя і смерть жахливі.

Існує серія під назвою Expedientes Paranormales на іспанській мові та The Dead Files на англійській. Почнемо з того, що можна сказати, що це все акторська гра, це все вигадано. Детектив робить вигляд, що розслідує минуле місця з привидами, а жінка вдає з себе екстрасенса, яка вловлює всю енергію та мету цих нібито привидів.

Потім з'являються люди, які стали жертвами цього нібито чаклунства, привидів і будинків з привидами, і очевидно, що вони вдають абсолютну необізнаність у цих питаннях, і дозволяють захопити себе уявним досвідом цих двох телевізійних акторів і духовних аферистів.

Це дійсно огидно, як вони наважуються так поводитися з мертвими, людьми, які, ймовірно, втілюються сьогодні в тілах невідомо яких живих істот. До того ж, те, що є справжнім у паранормальних явищах, не має нічого спільного з цими померлими людьми.

Страх - головний фактор контролю над свідомістю, його використовують усі засоби масової інформації для управління людьми, а за ними стоять сильні світу цього, окультні правлячі еліти. Не привиди є окультними, а окультні правителі дурять людей, не обов'язково привиди і паранормальні сутності.

Я не кажу, що не існує такого поняття, як нормальність, я кажу, що мертві не мають до цього ніякого відношення, і навіть багато парапсихологів і менталістів це чітко усвідомлюють. Але в німецькій культурі, наприклад, тема привидів, фей, гоблінів і всіх цих міфічних істот дуже латентна в колективному несвідомому, так само, як і релігія для латиноамериканців та інших народів.

Насправді, очевидно, що ця жінка, про яку я говорю, і весь її виробничий механізм дуже добре розміщені і оплачуються системою або матрицею, тому що в одній з програм ця жінка сказала жертвам цієї паранормальності, щоб вони освятили свій будинок, що вказує на те, що між релігіями і цими технічними фахівцями з паранормальних явищ все повинно бути закрито.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語