Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Єгова або Яхве насправді є дияволом
Автор: Леонардо Бететто
Джерело: Майстер Елугак, Планета Сейст
Плутон - один з позаземних предків, який прийшов до Ізраїлю разом зі знаменитим Авраамом і двома його синами Ісааком та Ізмаїлом, і саме від Ісака мав би піти біблійний Ізраїль. Біблійна історія - це висміюваний міф. Реальність не має з ним нічого спільного, насправді вони жили навіть не в Єрусалимі, а в районі Тель-Авіва, а в другому випадку вони спочатку прийшли в Африку.

Ця істота, Плутон, з руки Нептуна, з сектора Нептуна, народжена під знаком Плутона. Не забувайте, що справжній зодіак відрізняється від земного. У ньому вісім секторів, і в ньому немає ні Сонця, ні Місяця, бо вони не є планетами.

Ця істота дуже маніпулятивна, і вона зробила життя нещасним для інших прибульців, які прибули з нею, з рукава Ареса і сектора Нептуна, але приблизно на відстані 10 тисяч світлових років до периферії сектора Нептуна.

1: Земля
2: Сейст
3: Міфічний рід Ізраїлю
4: Першопредок єгипетського порядку денного (будівничий пірамід)
5: Плутон

Плутон не є істотою з великою відданістю мистецтву і добру. Він експерт-генетик і любить розробляти біологічну зброю, чи то віруси, чи то огидні створіння, які можна використовувати як зброю, як показано у кіносазі "Чужі" або "Сплайсі". Аберантні істоти, створені для того, щоб мучити і вбивати людей. Іншими словами, Плутон - це такий собі Віктор Франкенштейн міжзоряного сектору, а новина, яку я маю в рукаві, полягає в тому, що це знаменитий єврейський Ха-Шем, відомий біблійно (а отже, міфологічно) як Єгова або Яхве.

Отже, поруч з містом Саліт, на Західному березі річки Йордан, перед Ізраїлем, знаходиться знаменита Безодня, або Абаддон. Це підземні печери, де живуть брудні комахоподібні істоти, які будуть випущені під час Східного Голокосту для людей Сектора Сатурна.

Що проектує цей Плутон і його англосаксонські та єврейські прислужники і діти!

Іншими словами, він не тільки є злим і злопродукуючим, але й проголосив себе "єдиним істинним богом", коли такої посади навіть не існує. Тому він маніпулятор, зло, а до того ж брехун і манія величі.

Він породив два роди і створив ще три. Породив один чоловічий і один жіночий. Чоловіча лінія відома в генетиці як "R1b", яка займає всю Західну Європу, і її видимим куполом є монархії. Потім вони поширюються на Америку.

А з іншого боку, він породив жінку, яка є єврейською материнською лінією. Тому для євреїв питання йде через матір, а не так, як суперечливо вчить Біблія, яка є патріархальною. Іншими словами, Біблія бреше, тому що в реальності у них є матріарх, а не патріарх, як вони розповідають в цій книзі.

Вони склали Біблію, щоб дати її неєвреям і спалити їхні мізки фанатизмом і фальшивими надіями. Насправді вони мають Талмуд.

Обидві лінії наглядають одна за одною і є творцями на Заході атомної бомби, яку вони безжально скинули на дітей Сатурна, тобто на Японію.

Це він розмістив Місяць там, де він є. Цей шматок скелі - далеко не планета і навіть не щось хороше. На його прихованій стороні знаходяться піраміди, квантовий комп'ютер, антигравітаційний генератор і тисячі роботів-дронів, які вони використовують як НЛО. Мета цих роботів - змусити людей повірити, що вони є прибульцями. Іншими словами, ці смердючі істоти, які є сірими, не існують, вони є голограмами, створеними місячним квантовим комп'ютером, так само як і весь астральний план. За допомогою цієї явно прихованої технології вони контролюють Землю, і навіть можуть генерувати ідеї та мрії у свідомості людей, а також лякати їх до смерті.

Інша мета безпілотників НЛО - брати зразки і проводити генетичні експерименти. Іншими словами, це дистанційні роботи для створення нових форм життя. Звідси причина, чому вони часто з'являються з моря. Вони називаються OSNIS.

На Плутон чекає поганий кінець, всесвіт досконалий, і рано чи пізно він візьме своє. Тобто судитимуть не людей, а інопланетян, які погано поводяться. Але ця істота поклала на людину провину за зло у світі, щоб тимчасово спокутувати свою провину, і в процесі зробила з людини істоту з почуттям провини і заниженою самооцінкою.

Ще одна табуйована тема, з якою мають справу євреї, - це справжнє чаклунство. Є єврейські жінки, які є експертами в чаклунстві, що полягає в серії кодів, які вони вимовляють, щоб активувати певні датчики місячного комп'ютера, і таким чином посилати негативні енергії іншим живим істотам, як правило, ворогам людини.

У нацистському Голокості були концентраційні табори, але масовий геноцид у газових камерах - це брехня. Голокост, по суті, був створений для того, щоб погана репутація євреїв не піднялася так високо, і поки що це їм непогано допомагає.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語