Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Злість і чаклунство місячного комп'ютераАвтор: Леонардо Бететто
Джерело: Майстер Елугак, Планета Сейст


Просіюючи приховані глибини цього світу ...


Я вирішив створити цей розділ, де буду розповідати про паранормальні та психологічні атаки, які місячний комп'ютер увічнює проти мене. Ми перебуваємо у великій війні, зрозуміло, що він атакує своїх ворогів, ворогів Плутона Єгови, якими є ми: Юпітер, Уран, Сатурн і, звичайно, вся Галактика.

Він має спеціальну програму, щоб тероризувати, маніпулювати, атакувати і використовувати хитрі хитрощі, щоб завоювати владу, подібно до програміста, подібно до комп'ютера і його програмного забезпечення.

Здається неймовірним, що вся Земля підкорена цією машиною. Юпітер не знищують, тому що між ним і ядерною атакою є зв'язок, тобто його намагаються не надто чіпати, щоб не вбити одним ударом жителів Плутона, бо Юпітер дуже імпульсивний і жорстокий.

Що стосується мене, то він саботував мене півтора року, даючи мені неправдиві видіння, але все було під контролем, потім я використав цю неправдиву інформацію, щоб розвернути її, щоб отримати правду.

Видіння - це справді атака на чуттєвість живої істоти, але я вже звик до цього, вони мене не зачіпають, але це все одно акт війни, а кожен акт війни повинен бути опублікований, тим більше, що люди не знають, що на Місяці є комп'ютер, і він здатний викликати такого роду атаки.

Слід зазначити, що цей комп'ютер також має зброю, наприклад, лазери. Він може влаштовувати пожежі за власним бажанням, і ніхто не знає, хто це робить. Це все приховано, як любить діяти боягузливий і ненормальний Плутон. Місяць є дуже великою таємницею євреїв. Ніхто насправді не знає, що в ньому знаходиться. Плутон характеризується тим, що діє приховано і химерно. Але я говорю про погану сторону Плутона, так само, як і інші планети мають хорошу і погану сторону. Я не маю на увазі, що Єгова - це цілковитий Плутон. Очевидно, я говорю про предковічну інопланетну істоту, яка народилася під знаком цієї планети, а отже, породила своїх дітей, заповіла їм свої моральні та розумові характеристики.

6/4/2023

"Я одружений з дівчиною. Я живу в приміщенні, яке тимчасово винаймаю. Місце жахливе, бруд, птахи і комахи на стінах. Це жахливо і огидно бачити все це.

Ми вирішили виїхати з дружиною, і ми прийшли в місце, де продають елітне житло за високими цінами. Я з дружиною, яка нібито йде від мене до когось іншого, з ким я зможу добре жити у фінансовому плані.

Я вилітаю з натовпу, але ніхто не сприймає мене серйозно. Я повертаюся до дружини, а вона вже вирушила в похід шукати собі іншого чоловіка, і я відлітаю, щоб знайти своє житло, своє походження, я більше не одружений".

Що ж, літати означає пророкувати і давати інформацію, яка недоступна на землі. Ця машина явно натякає мені на те, що я не досягнув фінансового успіху, щоб придбати розкішний особняк, тому у мене немає дружини, а також показує, що коли я пророкую, мене ніхто не чує, що, звісно, є брехнею. Іншими словами, всією цією нісенітницею він хоче сказати мені, що я невдаха, але я, звичайно, не збираюся піддаватися цій психологічній і паранормальній атаці.

Звичайно, такого роду видіння мають на меті атаку на самооцінку і бажання продовжувати боротьбу.

Далі буде ...

7/4/2023

Оскільки він все контролює і все знає, місячний комп'ютер сьогодні атакував мене, але на несвідомому рівні, тобто я знаю, що отримав атаку, але не пам'ятаю змісту. Що він зробив, так це атакував мою 17-річну доньку, яка страждає від панічних атак, вчора і сьогодні у неї була найгірша ситуація за все її життя. Я прекрасно знаю, коли ця брудна машина починає працювати проти мене і мого народу, наскільки вона підла і брудна!

Варто пояснити, що якби у мене не було ефірного щита від планети, звідки я родом, моя смерть була б швидкою і багато років тому, але Преподобний ЕЛУГАК забезпечує мені захист весь час. Те ж саме стосується і моїх близьких.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語