Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Стародавні прибульці змістили положення Землі
Автор: Леонардо Бететто
Джерело: Майстер Елугак, Планета СейстЧому Галактика виглядає вертикальною, а не горизонтальною? Відповідь проста і водночас дивовижна. Просто тому, що Земля повернута вліво майже на 90 градусів.

Саме тому в Північній півкулі зима змінюється щороку 25 грудня, у знаку Козерога.

Земля мала б бути на дев'яносто градусів правіше, і тоді Чумацький Шлях виглядав би горизонтально, як і має бути.

Хто і чому змінив його положення?

Ну, це був Плутон, який взяв владу на Землі разом з Юпітером, але не перед тим, як внести зміни, щоб приховати справжню історію людства. Ось чому існують дуже старі карти, на яких зображена Антарктида, і, очевидно, ніхто не може пояснити це дотепер.

Антарктида була частиною екваторіальної зони, і там була проведена велика робота, але після війни богів були внесені зміни. Плутон приніс Місяць, який жодним чином не повинен бути там, де він є.


Справжній Зодіак у Всесвіті

Фальшивий зодіак, зібраний Плутоном

Місяць не самотній, він має дуже потужний квантовий комп'ютер, потужний антигравітаційний генератор, дрони або літаючі роботи, які відомі як НЛО (вони літають через антигравітаційний генератор), а з окультного боку є навіть піраміди, оскільки вони є фундаментальними для подорожей Всесвітом і спілкування з ним.

Тому рік повинен починатися в знаку Овна, в кінці березня, але він починається в січні, як я вже говорив.

Також вісь не повинна коливатися так різко, як вона коливається, викликаючи літо і зиму, але вісь повинна бути фіксованою і вертикальною, роблячи всю землю придатним для життя місцем. З різними температурами, але придатним для життя.

Тоді були внесені зміни до земного зодіаку. Справжній зодіак має вісім планет і вісім знаків по 45 градусів, з відповідними спіралями, так само, як Чумацький Шлях. Але земний зодіак був складений шляхом комбінування планет за знаками лише 30 градусів. Були винайдені астрологічні будинки, а також планетарні знаки.

Наприклад, Сатурн управляє Козерогом, і весь цей знак - Сатурн, тому цей знак знаходиться на Північному полюсі, займаючи тридцять градусів, і поступаючись 15 градусами Водолію, який знаходиться вже в другому квадранті. Крім того, Козеріг був інвертований з Раком, і Місяць став управителем Рака, що є неправдою і шахрайством, оскільки Місяць не є планетою. Також регентство Сонця над Левом є обманом, оскільки Сонце також не є планетою.

Плутон хотів приховати свою плутонічну ідентичність і зробити Рака знаком, яким керує Місяць, а Плутон стоїть за ним. Плутон уособлює наші цілі, однак на Землі він помінявся з Сатурном. Тобто, насправді Сатурн керує "Я ПОХОДЖУ ВІД...", а Плутон керує "Я ЙДУ ДО...". Але на Землі все навпаки, Місяць керує "Я ПОХОДЖУ ВІД...", а Сатурн керує "Я ЙДУ ДО...", або так званою СЕРЕДИНОЮ НЕБЕС.

Так з'являються пояснення багатьох тем, пов'язаних із зодіакальними знаками. Використовуючи аргумент про піднесення, падіння, вигнання, сходження і місце проживання, кожен знак був сфабрикований окремо.

Наприклад: Водолій був об'єднаний з 15 градусами Сатурна плюс 15 градусами Урана. Стрілець - це останні два сектори по 15 градусів. Насправді Юпітер - це не інтелектуал і суддя, про якого говорять, а управитель другого знаку реального міжзоряного зодіаку, що і є основним, що нам потрібно. Наклеювання і склеювання часткових знаків зробило гороскоп дисфункціональним, оскільки знак не є повним у своїх 45 градусах.

Знак Терезів, відомий рівновагою, красою і любов'ю, насправді є першими 30 градусами Ареса. Ось чому серед Терезів є військові чоловіки, а є дуже проблемні жінки. Це звичайне явище для Терезів, тому що це не Венера. Венера - це перші два сектори Овна.

Отже, для всіх знаків це була б дуже довга робота, щоб проаналізувати кожну зміну, але це основа змови. Так були створені речовини, вібраційні режими, вологе і сухе, чоловіче і жіноче начало, але це не є частиною справжнього галактичного зодіаку.

Як Плутон змінює речі, чи є він, як він каже, істинним богом Ягве?

Ніщо не може бути далі від істини. Плутон не є єдиним істинним богом, тому що немає такого поняття, як єдиний істинний бог. Він використовує Місяць. Місяць - це прокляття світу, бо він також генерує і контролює астральний план, місце моторошних видінь, обману, чаклунства і багато чого іншого. Місячний комп'ютер здатен змусити вас бачити сни і маніпулювати вашою свідомістю. Я знаю це напевно, оскільки мені саботували два роки під час моєї місії на Землі.

Знамениті сірі плями - це теж астральні голограми, створені місячним комп'ютером.

Гравітаційна дія Місяця на Землю, що змушує її обертатися, спричинила дуже велику хвилю, яка спустошила кілька місць на Землі, звідси і міф про потоп. Вона також розколола земну кору, і вода проникла через тріщини, що є причиною тектоніки плит. Звідси випливає здатність Місяця викликати навмисні землетруси за допомогою свого антигравітаційного генератора.

Таким чином, землетруси спричиняються зі злим умислом з боку антигравітаційного генератора Місяця, коли він впливає на тектонічну плиту і викликає її вібрацію.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語