Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Звільніться від цієї проклятої матриці на Землі!
Сердечно вітаю, друже, це Леонардо з Аргентини.

Я втілився з планети під назвою СЕЙСТ, що знаходиться на протилежному від Землі боці Чумацького Шляху, в рукаві Урана, сектор Меркурія. Моєго Вчителя звуть Елугак. Планета знаходиться на відстані 64 000 світлових років від Землі.

Перш ніж повідомити хороші новини, ми повинні повідомити погані новини. Погана новина полягає в тому, що ця планета знаходиться на шляху геноциду свого населення, і в дисфункціональному стані, вона воює вже тисячі років, а ми цього не помічаємо, тому що живемо всього близько 70 років.

Справа в тому, що приховані цілі намагаються видати це за апокаліпсис і божественний суд над чимось, що насправді є змовою з метою геноциду, щоб вони могли захопити всю Землю.

Злі, чи не так?

Хороша новина, яку я маю вам повідомити, полягає в тому, що ви можете бути вільними. Назавжди покинути цю планету і більше не страждати через примхи групи збочених, злих людей.

Твоя душа прийшла на Землю в безперервному циклі втілень! У кожному житті вони стирають твою пам'ять і поміщають тебе туди, куди хочуть. Коли я кажу "вони", я маю на увазі людей на Заході, людей, які правлять усім світом. Справжні правителі приховані, і їм відповідають монархії Західної Європи (Англія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Португалія), а також євреї, включаючи, звичайно, Сполучені Штати і Канаду.

Вас вчили, що ви повинні повернутися, щоб заплатити карму, але це неправда. Карма існує, але на землі її не поважають. Є злі люди, які втілюються у привілейованих місцях, а є добрі люди, які втілюються довільно, і часто для того, щоб прожити жахливе життя.

Саме про це я хотів з вами поговорити: Азію і Близький Схід чекає жахливе майбутнє, бо приховані правителі західного порядку денного не є вашими братами, насправді вони є вашими ворогами, і у них є плани позбутися всіх східних народів. Насправді, справа в тому, що між двома сторонами йде війна, і ми знаходимося в самому її епіцентрі, не усвідомлюючи цього. Ваших творців більше немає з вами, тому сьогодні ви керуєте порядком денним ваших ворогів, за винятком Куби і колишнього Радянського Союзу, яким керує єдиний стародавній інопланетянин, що знаходиться на Землі, а саме Юпітер, головною головою якого є Росія. Якщо і є причина, чому Захід досі не напав на Азію, то це через Юпітер. У нього немає стільки грошей чи технологій, але він має дуже великий ядерний арсенал, і це зупиняє злий геноцидний Захід.

Я прийшов з тієї ж планети, що і творець Сходу, уродженець знаку Сатурна, з планети Шість, і я роблю це, щоб пояснити вам цю сумну реальність, і багато іншого. Наш порядок денний - це порядок денний Урана, звідки вийшов вищезгаданий Сатурн, а порядок денний зараз не панує. Отже, ми перебуваємо у стані війни: ПІВНІЧ, проти ЗЕМЛІ. Це дещо холодна війна, в земному розумінні, тобто ми користуємося вразливістю Землі в Сонячній системі, з точки зору галактичної астрології (справжньої), але не для того, щоб безбожно знищувати людей і їхнє майно, а для того, щоб нагнути злі еліти, щоб вони не змогли нас усунути в цьому процесі донесення життєво важливої інформації до людей. Іншими словами, ми використовуємо слабкість інших, щоб інформувати їх, а не вбивати.

Багато хто вже зазначає, що перебування в цьому світі з компрометуючою інформацією є підставою для очищення і зникнення, але в нашому випадку нас не можуть усунути з наведених астрологічних причин. Звичайно, за мною, контактною особою, 24 години на добу, 365 днів на рік спостерігає вся Федерація Урана, а також мій Вчитель і його люди, і роблять вони це з моєї планети. Про цю технологію ми також поговоримо, оскільки прокляті еліти не хочуть, щоб ви знали правду про неї.

Можна сказати, що прабатьківський Юпітер поки що перебуває під захистом своєї ядерної зброї, і саме тому він не йде далі, тобто програма EGAH TUW KWA GRUW (Плутон) не знищує решту людства, тому що Юпітер негайно відповість своїм ядерним озброєнням.

Найпотужнішою програмою є європейські монархії, які об'єднані з євреями. Європейські чоловіки та єврейські жінки - це потомство, створене вищезгаданим прибульцем, який мешкає на Місяці.

Плутон, а значною мірою і Юпітер, розробили план вашого знищення. Цей план, який виглядає як божественний суд, насправді є змовою з метою геноциду.

Біблія говорить про цю подію як про сім труб в Об'явленні. Але вони обманюють вас, бо не кажуть, де буде Голокост і коли, а мотивують це тим, що ви грішники, і тому вони посилають на вас це знищення. Це лукаве виправдання, ви не є грішниками. Ви такі, якими вони вас створили, ось і все.

Я маю на увазі, що є міфологічний і релігійний трактат про цю подію, і є реальна і астрологічна і стратегічна інформація про неї, але це, природно, ви нікому в цьому світі не скажете, крім нас, про порядок денний планети СЕЙСТ.

Якщо ви відмовитеся втілюватися після вашого відокремлення, то ви не доставите Заходу задоволення від того, що зможете зробити ті потворні речі, які вони запланували зробити з вами.

Існують прекрасні світи, в яких можна жити, набагато кращі, ніж цей світ-в'язниця, в який ми потрапили. Коли ви деінкарнуєтесь, вони намагатимуться переконати вас повернутися назад, але ви можете відмовлятися стільки, скільки потрібно, доки не покинете це місце заради набагато кращого.

Також, наскільки це можливо, не варто залишати дітей, бо це призведе до того, що вони матимуть таке ж майбутнє і таку ж ситуацію. Дата кульмінації східного голокосту - через півтори тисячі років: буде велике виверження вулкану, скинуть брудні бомби у витоки річок, випустять біологічну зброю.

Я бажаю вам удачі, і нехай вам сподобаються інші світи, набагато кращі за цей.

У південній півкулі є й інші країни, які перебувають у схожій ситуації, хоча вони не планують застосовувати голокост у такий спосіб, як це робитимуть на Сході. Для них це також є доброю новиною. Проти них використовують партизанську війну, голод, інфляцію, економічну неспроможність, погане здоров'я і харчування, демагогію, диктаторів, політичні проблеми і наркотики.

Звичайно, кожна людина має свободу вибору, і програма твого батька поважає цю свободу вибору для тебе. Якщо ти хочеш повернутися в цей світ і зіткнутися з ситуацією, яка склалася, і навіть мати дітей, то це твоя справа. Ми - стійка і розумна раса, і це навіть не потрібно пояснювати.

Детальніше про те, як уникнути повернення на Землю

Перш за все, я хотів би пояснити вам, що це питання, залишення Землі, вимагає ставлення, це не магічне заклинання, яке потрібно вимовити. Ми повинні бути твердими і рішучими, щоб не повертатися сюди, і не бути обдуреними ментальними маніпуляціями місячного комп'ютера.

Дозвольте мені сказати вам, друзі:

У Всесвіті є звичайна матерія, те, що ми можемо бачити своїми фізичними очима, поки ми живі. Існує також ментальна матерія. Різниця між ними полягає в тому, що звичайна матерія складається з атомів, а атоми складаються з елементарних частинок, а елементарні частинки складаються зі спіралі з мільйонів бітів. Можна сказати, що якщо ми зменшимось і подорожуватимемо крізь елементарну частинку, це буде подібно до подорожі крізь галактику, а зірки будуть бітами.

Біти є елементарною одиницею матерії, як звичайної, так і ментальної, і якщо ми підемо далі, то вийдемо на другий рівень щільності бітів, але поки що нас цікавлять лише два вищезгадані рівні.

Різниця полягає в тому, що ментальна матерія має елементарні частинки звичайної матерії у вигляді атомів. Іншими словами, ментальна матерія має складові одиниці в два трильйони разів менші, ніж звичайна матерія.

Дозвольте провести аналогію:

Якби звичайна матерія складалася з цеглинок, подібних до атомів, то пил, який її утворює, був би частинками ментальної матерії. Це робить ментальну матерію насправді більш щільною, ніж здається на перший погляд. Маючи менші елементарні одиниці, багато з них можуть поміститися в просторі атома звичайної матерії.

Ось чому люди, які відчувають астральні відриви, без труднощів проходять крізь стіни і предмети, тому що ментальна матерія перетинає велику порожнечу, якою є атоми звичайної матерії.

Для прикладу: якби атом був розміром з Сонячну систему, то кожна субатомна частинка була б розміром з велику піраміду. Все це показує, наскільки порожнім насправді є всесвіт.

Отже, наше фізичне тіло складається з ДНК, білків і води, в основному, плюс деякі мінерали в невеликих кількостях.

Психічне тіло складається з асоціацій атомів психічної матерії, які, як я вже казав, мають розмір елементарних частинок, з яких складаються атоми матерії.

Отже, наш розум - це тканина з атомів ментальної матерії, які вигадливо сплетені разом, щоб кодувати інформацію і збирати сенсорні механізми. Під сенсорними я маю на увазі здатність бачити і відчувати, тобто свідомість. Душа не має очей, як фізичні очі, але вона може сприймати весь всесвіт так само.

Втілення складається з об'єднання душі, її складових атомів, з білковими молекулами мозку.

Білки складаються з амінокислот і мають атомну структуру, яка утворює кільця атомів вуглецю у вигляді шестикутників. Цей шестикутник має шість точок подвійних зв'язків з атомами вуглецю та водню.

Таким чином, кожен атом вуглецю являє собою піраміду, з вершини якої він випромінює електрони, які, будучи шістьма пірамідами, сходяться в центральній точці і утворюють частинки ментальної матерії, пов'язані один з одним. Так само, як це роблять атоми звичайної матерії. Вода - це два водню і один кисень. Вуглекислий газ - це два оксигени і один вуглець, і так далі.

Отже, амінокислоти, з яких складаються макромолекули білків, кодують інформацію, яку отримує ментальне тіло.

У зворотному процесі вони є частинками ментальної матерії, їхні атоми, подібні до електронів звичайної матерії, вставляються в нервові синапси відповідно до інформації, яка кодується в мозку.

З іншого боку, в людському тілі існує природна циркуляція атомів ментальної матерії, яку в деяких випадках деякі люди сприймають як тепло в долонях або в області між бровами і головою. Психічну матерію не можна побачити фізичними очима, бо це було б буквально те саме, що намагатися побачити електрику.

Навколо Землі існує мантія ментальної матерії, яка обертається і проходить через Місяць, де її обробляє квантовий комп'ютер на Місяці. Це дуже потужний комп'ютер, це SKYNET з фільму "Термінатор", але він справжній.

Цей комп'ютер створює привидів, сірих, деформованих істот, елементалів, і всі види чаклунства, маніпуляції з психікою, нічні сни, включаючи пророчі видіння, створюються цим комп'ютером за допомогою ментальної матерії, і виробляє голограми так, як комп'ютер визначає, що він повинен.

Саме так цей комп'ютер може змінювати ментальну матерію, яка природно циркулює в нашому організмі. Це відбувається не завжди, а лише в певних випадках для досягнення певних цілей, бо цей комп'ютер - це мозок, який налаштований на те, щоб Земля йшла тим курсом, яким хотів її програміст Плутон.

Мільярдами душ і астральним планом з мільярдами об'єктів не може керувати одна людина, хоча найбільш вірогідно, що Плутон більше не є космічною людиною.

Астральний план - це щось зібране навколо Землі, він не є чимось природним для Всесвіту, що важливо пояснити.

Це означає, що втілення - це з'єднання цієї ментальної структури з мозком, а потім з усіма меридіанами фізичного тіла.

Для того, щоб ця дуже складна подія відбулася, необхідна абсолютна згода душі, про яку йде мова, інакше не може бути ніякого втілення.

Коли ми помираємо, ментальне тіло відокремлюється від фізичного, оскільки фізичне тіло більше не функціонує. Астральний план має різні голограми або симуляції, щоб прийняти нас після смерті.Якщо ви були християнином чи мусульманином, то неодмінно з'явиться суд ангелів, щоб судити вас. Якби ви були атеїстом, те ж саме, це можуть бути симульовані ангели або інші істоти різних аспектів. Астральний план може злісно симулювати багато істот, яких насправді не існує, вони схожі на відеоігри на комп'ютері. Вони не існують, але здається, що вони існують.

Щоб змусити вас втілитися з власної волі, вони обманюють вас, занижують вашу самооцінку і звинувачують вас.

Важливо розуміти, перш за все, що поняття гріха і карми існує, але на землі воно не виконується, з огляду на те, що ми створені істоти вже з інстинктом, який спонукає нас діяти так, як ми діємо, і, крім того, лукаво, що той самий астральний план може спонукати нас у житті думати так, як ми думаємо, і мати сни і бачення, і певні установки.

Але ці фальшиві голограми намагатимуться через почуття провини і страху змусити нас втілитися знову, щоб нібито розплатитися за наші провини, або під обіцянкою життя, повного грошей і земних задоволень. ВСЕ ЦЕ БРЕХНЯ.

Якщо ми будемо мати високу самооцінку і позбавимо себе від непотрібного почуття провини, ми будемо достатньо сильними, щоб відмовитися від повторного втілення до кінця, тому що, як я вже говорив, їм потрібно, щоб ми добровільно підкорилися, щоб втілитися, і якщо ми підкоримося, вони в кінцевому підсумку зроблять це там, де їм захочеться.

Як тільки вони точно не зможуть переконати нас втілитися знову, вони відпустять нас, і у нашої душі з'являться шанси. Нас покличуть у несвідоме, доки Земля не стане гідним місцем для життя, а до цього ще тисячі років. Про це не треба турбуватися, бо в несвідомому стані зникає відчуття плину часу. Це буде як одна мить, і все.

Відновлення свободи виборуПісля того, як ми звільнилися з цієї в'язниці, необхідно, нехай навіть у тимчасовому тілі, втілитися, щоб відновити втрачене, тобто у фізичному житті планувати своє майбутнє, де ми хочемо втілитися і з якою метою. Це право має кожна душа у Всесвіті, але, очевидно, на землі цей процес не дотримується.

Потім ми приймемо рішення, де втілитися і з якою метою, і нас помістять в пристрій аватаризації, як у кіно, де ваше тіло перебуватиме в стані гіперсну, іноді кріогенного, а душа піде туди, куди було домовлено, і ви проживете своє життя, універсальною нормою для якого є 7500-10 000 років, що дорівнює тривалості астрологічного циклу Сонячної системи.

Перед тим, як покинути своє тіло, ви укладете договір з потрібними людьми про те, куди у Всесвіті ви хочете піти, або залишитися там, де ви є, і ви повернетеся, щоб отримати інше тіло, щоб зробити те, про що було домовлено, без брехні і без маніпуляцій.

Підсумовуючи, можна сказати, що ми перебуваємо в тимчасовій пастці, з якої можемо вибратися через пізнання істини, підвищення самооцінки та усунення помилкового почуття провини.

Працюйте над цими трьома пунктами, поки ви живі, ви можете. Люди можуть робити великі речі, але на землі ми були обмануті культурою і релігією, і наша самооцінка була знижена, і нас зробили відповідальними за потворні події, за які ми не несемо відповідальності.

Провина і страх - нерозлучні партнери.

Провина - це негативне почуття, яке виникає у людини в результаті покладання на неї відповідальності за негативну і компрометуючу подію. Майже 100% звинувачень, покладених на нас, людей, не відповідають дійсності. Ми не несемо відповідальності за речі, які відбуваються внаслідок дії інших механізмів, що їх продукують. Релігія - фахівець з генерування провини. А за провиною йде страх, тому що ми боїмося покарання, яким нам погрожують. Також на наступному етапі падає наша самооцінка, бо ми сприймаємо себе як більш обмежених і брудних істот, тоді як це абсолютно протилежне. У світі відбувається те, що відбувається, тому що світ так влаштований, і ви робите те, що робите, тому що у вас є генетична програма, яка була зроблена не вами, а вашими творцями. Тому звинувачувати вас у реінкарнації з боку ваших творців - це, очевидно, шахрайство.

Для того, щоб подолати це, необхідно залишити позаду релігії, які є фахівцями з генерування почуття провини, страху та хибних ідей.

Відмовитися від усіх культурних процесів і підвищити свою самооцінку важче, ніж вирватися з астралу. Ті, хто створював культуру і релігію, знали, що вони роблять, і вони вчинили велике зло. Вони створили безлад у цьому світі і звинувачують нас, щоб помилково спокутувати свою провину. Тому робіть свій внесок, поки ви живі, і це допоможе вам у день вашого відходу.

Звичайно, ви не можете зробити все, на землі існує багато механізмів у суспільстві та культурі, які знижують вашу самооцінку і породжують страх. Але принаймні від того, що ви усвідомлюєте, ви можете звільнитися, щоб вийти з цього злого світу.

Тоді важливо чітко усвідомити: якщо ви не хочете залишити свою релігію і свої переконання, засновані на міфах, ви не зможете покинути землю. Релігія - це дуже небезпечна біологічна і психічна зброя, вона заборонена на всесвітньому рівні, так само, як заборонена ядерна зброя, серед багатьох інших речей.

Я говорив про темну психологію і релігію як біологічну зброю. Так от, найнебезпечніша концепція темної психології релігії - це брехня про єдиного істинного бога, який є всезнаючим, всемогутнім, всерозуміючим і всевідчуваючим.

Мало того, що це брехня, але, свідомо чи несвідомо порівнюючи себе з цією концепцією, я занижую свою самооцінку. Це складний процес, і як я вже сказав, навіть несвідомий, і він дуже погано впливає на психічне здоров'я.

У нашому всесвіті трильйони дуже розвинених істот, і сила деяких з них дає вам можливість спостерігати за ними, як за богами, але це не те, що кажуть релігії, це питання технології, і для багатьох, а не для однієї єдиної істоти. Поняття єдиного бога - це вигадка земних релігій з тією темною метою, про яку я вже згадував.

В іншому розділі ми можемо розглянути тему темної психології та небезпеки релігії, особливо фанатиків, але в цій статті я спробував розібратися з темою інкарнації, розкрити наукову сторону цього питання, яку вам ніхто на землі не пояснить, бо вчених, які займаються цією темою, вважають заблудшими і божевільними, а релігійні кажуть, що ви повинні вірити, і все, і це теж небезпечно.

Звичайно, коли ми втілюємося знову, наша пам'ять стирається. Це дуже важливо для того, щоб людина могла продовжувати цикл перевтілень. Це також найздоровіша річ, тому що пам'ять про всі свої прихильності з багатовікової давнини призведе до того, що ми не зможемо прожити це життя щасливо.

На вселенському рівні прихильності стираються, але корисні знання залишаються з вами. Стирання прихильностей - це благо, яке вони нам роблять, як я вже говорив, якби це було не так, ми б страждали все життя, все життя.

ЩАСТИ ВАМ!


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語