Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Сурми Апокаліпсису звучать на Сході, причому з метою геноциду
Джерело: Планета СЕЙСТ, Галактична Федерація Урана
Контакт: Майстер Леонардо Бететто


Послання до дорогих східняків та азіатів: Японії, Китаю, Північної та Південної Кореї, Тайваню, Бангладеш, Непалу, Бутану. Ви є братніми народами по лінії батька, разом з сибіряками, мешканцями півночі Скандинавського півострова, Естонії, Росії та значної частини України.

Вітаю вас, мене звуть Леонардо Бететто, і я говорю з вами з Мендоси, Аргентина. Я втілився з планети "Seisth", звідки прийшов ваш творець. Творець східних родів. Ваш творець належить до порядку денного Урана, і він є абсолютним ворогом Заходу, наскільки це стосується європейських монархій, Сполучених Штатів, Канади та євреїв. Вони є дітьми Плутона, Хашема або Єгови, біблійного бога, який обманює весь світ.

Люди на Заході переконані, що апокаліпсис - це низка подій, які мають спіткати Захід. Вони забувають, що є дуже великий і густонаселений Схід.

Люди не винні, їм нав'язали книгу під назвою Біблія, яка сповнена протиріч і невідповідностей.

Розробники цієї книги знають, що, де і коли станеться, але вони наділили її таємничістю з різними цілями. По-перше, щоб ніхто не зрозумів книгу, якої вони досягли, оскільки вона незрозуміла, за винятком певних буквальних фактів, які вони розмістили так, щоб, коли вони здійсняться, люди сприйняли їх як видимий знак і більше довіряли цій книзі в тому, що буде далі. Я маю на увазі сурми.

Інша причина зробити її незрозумілою полягає в тому, що кожен християнин матиме свою особисту інтерпретацію, і тому буде породжено багато християнських сект. Розділяй і володарюй, як то кажуть. Біблія є популяризатором тисяч релігій, і це пов'язано з тим, що, не даючи фактів належним чином, релігійні організації інтерпретують її по-своєму, і це призводить до розділення християнських сект.

Насправді, сурми і те, що стосується передбачуваного дракона, відбудеться в Азії, а не на Заході, і це вперше на землі, і, звичайно, я роблю цей матеріал для споживання східних людей, оскільки саме там відбуватимуться події. Зокрема і особливо в Японії, Східному Китаї та Кореї.

Якщо ми скористаємося міжзоряною або галактичною астрологією, істинною астрологією, і отримаємо натальну карту людства, ми зможемо побачити, де і коли відбуватимуться події, і це дозволить нам вжити заходів до того, як вони відбудуться, особливо зникнути з того місця, де буде вся ця катастрофа.

Це ваше рішення, ви вирішуєте, повертатися вам у цей світ чи ні, хоча ті, хто контролює процес втілення, завжди хочуть вас повернути, щоб їхня матриця або система продовжувала працювати і функціонувати так, як вони бажають.

Важливо розуміти, що ця західна програма Плутона ненавидить східних, і хоча вони намагаються рекламувати, що люблять вас, це брехня. Вони знають, що апокаліпсис насувається на вас, але вони не говорять про це, вони просто вичікують і спостерігають за тим, що відбувається.


Часовий інтервал Голокосту Другого квадранту

Це вони сконструювали історію, і вони збрехали не тільки з фактами, але й з часом. Часи набагато коротші, ніж вони кажуть, і вони розтягують їх, щоб вмістити брехню про еволюцію, бо якби не було цього факту, їм потрібно було б пояснити, хто створив все на землі, а вони хочуть це приховати. Лише кілька міфологів розповіли про ануннаків і стародавніх прибульців, але всі матеріали, які розповідають реальну історію, були знищені. Яскравим прикладом є спалення Олександрійської бібліотеки та демонтаж пірамід. Сам Плутон був тим, хто вбив вашого батька Сатурна, між ними всіма були проблеми, вони не дійшли згоди, як вони будуть ставитися до своїх створених або народжених істот. Ви були створені, але Плутон втілився в чоловіка, щоб породити західну Європу і євреїв, матріарха.

Саме Плутон розмістив Місяць там, де він є. Цей об'єкт має багато властивостей, і саме тому євреї вимірюють свій час за місяцем. Місяць має потужний квантовий комп'ютер з технологією, яку вони нам не розкривають, і вони використовують його для створення паранормальних ефектів, і вони навіть мають силу проникати в наші сни і спогади. Це дуже приховано, вони не розповідають нам, і, очевидно, ніколи не розкажуть.

Шкала часу

Ми знаходимося на початку другого астрологічного квадранту Землі, центром якого є велика піраміда, яка, звичайно, прихована від нас.

У карті народження людства планета Марс знаходиться в опозиції до першого вертикального кута, звідси і проблема Росії та України. Розпочався 2022 рік, але це лише початок низки неприємних подій, які досягнуть свого апогею в 3586 році, коли вивергнеться вулкан "Кірусіма" на півдні Японії. За цією катастрофою слідують ще 500 років голокостів на Сході, аж до прибуття Сатурна, фізично, в 4056 році.Моя роль - лише попереджати. Я не борюся фізично. Я борюся з інформацією, і я належним чином захищений людьми моєї планети, SEISTH, оскільки Всесвіт сприяє нам в цей час, щоб почати повідомляти про ці речі. Нехай буде ясно, що я не шукаю фізичного насильства, тероризму або чогось подібного, я тільки прагну порадити вам, що враховуючи перспективу катастроф, що насуваються, щоб ви більше не втілювалися на землі, або не приймали свої власні рішення, ви вільні робити це, я не можу і ми не повинні давати вам накази, але ми любимо вас достатньо, щоб прийти і попередити вас про майбутнє.

Перша сурма

Чому така книга підроблена на заході, а жертви, виявляється, будуть на сході? Все дуже просто: славнозвісний Плутон християн та юдеїв ненавидить східняків, бо вони є творінням його ворога Сатурна, і він має жахливий план геноциду, запланований ним. Книга апокаліпсису все маскує і висуває фальшиві аргументи, такі як гріх та ідолопоклонство, щоб виправдати такі покарання. Але людям Сходу немає діла до апокаліпсису, вони стверджують лише про гріх, Плутон, з міркувань релігійних і віруючих західних людей.

Не дивно, що євреї та англосакси скинули дві ядерні бомби на Японію, вбивши і страшенно замучивши тисячі людей. Це дуже велике зло. Ядерна зброя заборонена на космічному рівні, але оскільки цей Ашем тримає землю в запечатаній пляшці, ніхто про неї не знає.

Об'явлення 8:7

"І засурмив перший Ангел, і з'явився град і вогонь, змішаний з кров'ю, і були вони кинуті на землю; і третя частина дерев згоріла, і вся зелена трава згоріла".

Чому Об'явлення так багато говорить про третю частину? Це тому, що ворожа зона Плутона простягається від вертикальної лінії, яка розділяє велику піраміду на схід і захід, і якщо ми подивимося на зодіакальні знаки від цієї лінії до приходу Сатурна, якого Об'явлення називає драконом, то там знаходяться чотири знаки: Водолій, Риби, Овен і Телець. На 119 градусі від вертикальної лінії землі знаходиться парусія, про яку ми поговоримо пізніше.

Тут також завжди говориться про третю частину, ми могли б інтерпретувати це, тому що на землі є три плани. Плутон або Хашем, Юпітер або комунізм, і Сатурн, який не панує в цей час, але буде панувати в майбутньому, нас чекає світле майбутнє від рук Сатурна.Подія, про яку йдеться в апокаліпсисі, - це виверження вулкану Кірусіма. Це буде мега-виверження, яке кінематограф приховав, тому що саме для цього він і використовується, через фільм "2012", виверження Йеллоустоунського вулкану. Вулкан Кірусіма вибухне з потужністю в тисячі мегатонн, знищуючи Японію і кидаючи каміння з вогнем, як це чудово показано у фільмі "2012". Це виверження кине це каміння аж на материк, і Корея та Китай серйозно постраждають. Рослинність на далекому сході Азії зникне.

Об'явлення 8:8-9 "Другий Ангел засурмив у сурму, і як велика гора, що палала вогнем, кинулася вона в море, і третина моря стала кров'ю".

Виверження вивільнить стільки магми, що, потрапляючи в море, вона змінить солоний розчин води на червонуваті сполуки. Подія, ймовірно, охопить моря Японії, Китаю і Кореї, аж до Індонезії.

При цьому третина живих істот у морі загине, а третина кораблів буде знищена.

Оскільки хімічний склад води змінюється, очевидно, що життя вимирає, і він згадує про кораблі як спосіб кількісно оцінити шкоду, завдану людьми, які плавають морем. Або просто як декоративну деталь.Об'явлення 8:10-11

І засурмив третій Ангол, і впала з неба зоря велика, палаюча, як смолоскип, і впала на третю частину річок і на джерела вод.

А ім'я тієї зорі: Полин. І стала третя частина вод полином, і багато людей померло від тих вод, бо вони стали гіркими.

Ця зірка - ядерна бомба, ймовірно, з кобальту, скинута на верхів'я і притоки річок Азії, таких як Янцзи. Кобальт генерує набагато більше радіації, ніж звичайна ядерна бомба, і тому притоки будуть забруднені, а вода в річках Східної Азії буде спускатися з гір, обтяжена радіацією, і коли люди будуть пити її, вони будуть заражені і помруть, не без страждань і жахів. Ось чому сказано, що вода стала гіркою, тобто радіоактивною.

Об'явлення 8:12

"І засурмив четвертий Ангел, і вражена була третя частина сонця, і третя частина місяця, і третя частина зірок, так що затьмарилася третя частина їх, і не було світла в третій частині дня і ночі".

Це, очевидно, ядерна і вулканічна зима. В атмосфері буде так багато радіоактивних речовин, що східна Азія не матиме світла вдень.

Об'явлення 9:1-10

"І засурмив п'ятий Ангел, і я побачив зірку, що падала з неба на землю, і дано йому ключ від безодні бездонної. І відчинив він бездонну яму, і вийшов дим з ями, немов дим великої печі, і сонце та повітря затьмарилися від диму тієї ями. І вийшла з диму сарана на землю, і дано їй владу, як мають владу скорпіони земні.

І наказано їм, щоб вони не чинили шкоди ні траві на землі, ні зеленій рослині, ні дереву, а тільки людям, що не мають печаті Божої на чолі.

І дано їм, щоб не вбивати їх, але мучити їх п'ять місяців, і мука їхня буде, як мука скорпіона, коли він вдаряє людину.

І в ті дні люди будуть шукати смерті, та не знайдуть її, і будуть прагнути вмерти, але смерть утікатиме від них. Вигляд сарани був подібний до коней, що на війну зібралися; на головах у них були золоті вінці, а обличчя їхні - як людські обличчя;

волосся в них було, як у жінок, а зуби їхні, як зуби левині;

на грудях у них залізні нагрудники, шум крил їхніх, немов шум багатьох колісниць, що мчать на битву; хвости у них, як у скорпіонів, і також жала, а в хвостах їхніх сила, що може п'ять місяців завдавати шкоди людям. А над ними царює ангел безодні, що зветься по-єврейськи Абаддон, а по-грецьки Аполліон".

Безодня - це підземне місце, повне ходів і тунелів, яке розташоване на в'їзді поруч з містом Саліт на Західному березі річки Йордан, на території, що відійшла до Палестини в 1949 році. Там знаходиться дуже велике кладовище, але є двері в безодню, які відчиняться і вийдуть інсектоїди, яких створив Плутон. Не забуваймо, що ця істота є експертом-генетиком.

Апокаліпсис добре описує їх, я бачив їх у видінні, і вони страшні.

Вони мають тіло, як у комахи, але вони схожі на кентавра, але на відміну від того, що вони мають тіло коня, вони мають тіло комахи. В іншому вони схожі на кентаврів, і волосся у них довге з боків, а обличчя огидне, з довгими зубами. Хвіст у них схожий на бамбукову тростину, якою вони наколюють свої жертви і впорскують їм ферменти і хімічні речовини, які знищують жертву з нескінченними стражданнями. Ось чому сказано, що люди будуть шукати смерті, але смерть втече від них. Це зарозуміле послання. Після того, як одне з цих диявольських породжень вжалило вас, ви бажаєте смерті через страждання, але коли ви помрете, ви знову втілитеся в тому місці, і з вами знову станеться те ж саме, тому і сказано, що люди будуть шукати смерті, але смерть втече від них.

Це брехня, давайте прояснимо це питання, бо саме з планети, з якої прийшов Сатурн, СЕЙСТ, ми прийшли сказати це на схід, тому багато людей більше не захочуть втілюватися на землі, і тому вони покинуть це місце і не будуть страждати від цієї аберації і принизливого і божевільного геноциду. Бо тільки божевільний міг створити таку біологічну зброю.

Об'явлення 9:13-21

"Засурмив шостий ангел, і я почув голос з-поміж чотирьох рогів золотого жертовника, що перед Богом, який говорив шостому ангелові, що мав сурму: "Звільни чотирьох ангелів, що зв'язані при великій річці Євфраті". І звільнено чотирьох Анголів, що були приготовані на годину, і на день, і на місяць, і на рік, щоб повбивати третю частину людства.

А число війська вершників було двісті мільйонів. Я чув їхнє число. І бачив я у видінні коней та їхніх вершників, що мали нагрудники з вогню, сапфіру та сірки. А голови коней були подібні до голів левів, а з пащі їхньої виходив вогонь, і дим, і сірка.

Від цих трьох пошестей загинула третя частина людей, від вогню, і диму, і сірки, що виходили з їхніх уст. Бо сила коней була в устах їхніх та в хвостах їхніх, бо хвости їхні, немов змії, мали голови, і ними вони били.

А інші люди, що не були вбиті цими пошестями, не покаялися в ділах рук своїх, і не перестали поклонятися дияволам і бовванам золотим, і срібним, і мідним, і кам'яним, і дерев'яним, яких не бачили, і не чули, і не ходили, і не покаялися в убивствах своїх, і в чарах своїх, і в блудах своїх, і в крадіжках своїх.".

Західні християни надмірно розуміють те, про що книга не говорить, а саме, що буде напад зі сходу на захід. Але це неправда, насправді це величезна армія, послана із заходу на схід, щоб вбивати людей, і знову він повторює третю частину, ми вже пояснювали, що це означає.

Потім Плутон використовує свою техніку звинувачення, а вона брехуха. І він каже, що навіть після цього люди не покаялися у своїх гріхах. Факт, який не повинен був статися.

Але чи можна бути настільки диявольським і божевільним?

По-перше, гріх - це вигадка самого Плутона, по-друге, тому жоден східний житель не повинен каятися у своїх гріхах, а по-третє, цього не станеться, бо Схід ніколи не був християнином, а отже, не знає цього абсурдного і ненормального поняття гріха. Це просто дика карта, яку книга використовує, щоб виправдати муки, які будуть кинуті проти Сходу з чистої ненависті.

Далі, у дванадцятому розділі Об'явлення говориться про те, що дракон був випущений на землю, і що він є жахливою істотою, і що він пішов воювати проти потомства жінки.

Це грубий і брехливий спосіб розповісти історію приходу Сатурна на землю. Він прийде на край Океанії в 4056 році, і на нього нападуть зі зброєю масового знищення; але він прийде готовий захищатися. Потім він нападе на своїх ворогів на землі, але Біблія робить цих людей жертвами і каже, що дракон нападе на потомство жінки. В даному випадку йдеться про Ізраїль. Але оскільки Ізраїль - це міф, то воювати він буде з народами європейських монархій та євреями, і це буде тому, що ми воюємо, і це буде справедливо, бо зрозуміло, що те, що Плутон зробить з нашим народом, є вкрай ненормальним.

Через кілька століть Сатурн битиметься з нептуніанським військовим Заходу і переможе його, бо тепер настала черга порядку денного світла.


Символ Урана. Колір жовтий, що означає: ЗНАННЯ
Ми принесемо мир прийдешньому поколінню від брата зі знаку Сатурна

І так, послідовно, пройде кілька тисяч років, протягом яких Сатурн відновить землю і зробить її раєм, яким вона повинна була бути завжди, або яким вона була колись. Повторний початок часу, і кінець цієї епохи - в рік загальної ери 9566.

Нарешті, я хочу дати справжню ідентичність великої блудниці, про яку говориться в Об'явленні. Західні люди переконані, що це Ватикан. Але Ватикан не сидить на семи горах. Релігійний центр, який зовсім не є християнським, знаходиться в Тибеті, і це місто сидить на семи горах і є духовним центром регіону.

Це місто Ласа, і там знаходиться монастир Джокханг. Є сім гір, на яких стоїть місто Ласа. Згідно з Одкровенням, воно буде знищене вогнем за одну годину. Це має сенс, адже ці гори є притоками річок, які хочуть отруїти радіацією, тому місто може або стати жертвою невеликої ядерної атаки, або його може підпалити інший великий вибух в навколишніх районах. Враховуючи гірську місцевість, найімовірніше, що місто постраждає від прямої атаки або від неядерної бомби, що генерує вогонь, наприклад, NAPAL.
© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語