Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Піраміди є точками зв'язку між реальностями в одному всесвіті
Джерело: Планета СЕЙСТ, Галактична Федерація Урана
Контакт: Майстер Леонардо Бететто
Піраміди - це точки з'єднання у всесвіті.

Всесвіт цифровий. Я уточнюю, що не електронний, а саме цифровий. За допомогою бітів - це оптимальний універсальний спосіб зробити щось, тому інформатика використовує біти з нулів та одиниць, це просто для розуміння.

Кожен об'єкт у Всесвіті ідентифікується в універсальній частці, яка була б вершиною великої піраміди. Кожен об'єкт у Всесвіті вимірюється в пірамідальних і зодіакальних пропорціях, тобто в істинному зодіаку. Тому істинна астрологія та комп'ютерні науки є ключем до розуміння Всесвіту.

Цього вам не говорять на землі правлячі еліти. Насправді, піраміди, побудовані стародавніми прибульцями, розібрані, зруйновані і не діють. Вони використовують темну сторону Місяця, щоб тримати нас в невіданні про це.

Отже, телепортація існує, вони просто не говорять нам, як вона працює. Це не тільки для транспортування, але й для комунікації. Насправді, матерія - це інформація, тож ми говоримо про одне й те саме.

Як і в інтернеті, частка Всесвіту дає дозволи на доступ. Є люди, які навіть мають доступ, щоб змінювати реальність певного місця за потребою, але це дуже контрольовано і передбачає велику відповідальність.

Всередині кам'яної піраміди знаходиться дуже потужний комп'ютер, який кодує інформацію і відправляє її з центральної частки вниз по вихідній лінії. Потім зодіакальні рукави Сонячної системи передають інформацію до тієї частки Сонячної системи, яка буде більш-менш наближена до Сонця як до центру. А звідти, в свою чергу, універсальні спіралі несуть інформацію до універсальної частки. Вселенська частка передає інформацію своїми спіралями до цільової сонячної системи, а та сонячна система, в свою чергу, посилає інформацію своїми спіралями до планети, і миттєво збирає об'єкт у місці призначення.

Таким чином, кожен об'єкт у Всесвіті, на будь-якому рівні, має свою ідентифікацію у двійковому коді. Біти - це базові мікроструктури, менші за елементарні частинки, які рухаються з нескінченною швидкістю по спіральних пірамідальних структурах Всесвіту. І саме так працює все, в тому числі і те, як складається реальність. Це універсальна частка, яка посилає інформацію по всьому всесвіту, через свої вісім спіралей, щоб зібрати кожну сонячну систему, і в свою чергу кожна сонячна система посилає інформацію, щоб зібрати всі об'єкти в цій системі, від планет, до клавіатури комп'ютера, якою я користуюся, кожен об'єкт ідентифікується універсальною часткою, і вона збирає його у вигляді кадрів, певну кількість їх в секунду. Але це пов'язано з тим, як працює реальність, і є окремим питанням, хоча про нього не можна не згадати, оскільки йдеться про використання пірамід.

Отже, існує природний потік інформації через всесвіт, а з іншого боку, той, що посилає піраміди для передачі даних через всесвіт. Припустимо, я тут, в Аргентині, і я хочу подорожувати на свою планету, SEISTH.

Тоді ті, хто має піраміду, є моїми співпланетянами на SEISTH. Вони посилають у вселенську частку ідентифікацію моєї особи. Потім спіралі, з яких складається Сонячна система, беруть інформацію з моєї структури, звідти вона спускається вниз по певній спіралі Зодіаку, і її отримує частка Сонячної системи. Потім вона надсилає її до універсальної частки, а універсальна частка надсилає її до сонячної системи, де знаходиться SEISTH, а сонячна частка планетарної системи SEISTH надсилає її вниз по своїх спіралях до SEISTH, зазвичай пункт призначення знаходиться поруч з пірамідою, в спеціальних ємностях для цього, щоб вона не з'явилася раптово ніде на планеті. Це питання безпеки та ефективності.

Вхід даних у кожному зодіаку відбувається через кут асцендента (IN), а вихід - через десцендент (OUT).

Звідти, за допомогою цього зв'язку від піраміди до вселенської частки, я можу прочитати все, що захочу зі всесвіту, але, звичайно, як я вже казав, на все є дозволи і обмеження, як і в звичайному інтернеті.

Отже, це і є використання пірамід, не більше і не менше, ніж передача даних по всесвіту, і те, що пов'язує нас з усім, що в ньому є.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語