Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

На Місяці нами править робот: Важливо!
Автор: Леонардо Бететто
Джерело: Майстер Елугак, Планета СейстЯ назвав його ЯРЕА, бо той, хто поставив Місяць там, де він є, з його елементами, був Плутон, якого дехто на землі вважає своїм богом, і вони розмовляють єврейською мовою. Cонечко називається ШЕМЕШ. Він не бог, він просто залишив Місяць там, де він є, і пішов на свою планету. Іноді він блукає навколо Місяця.

Яріч схожий на Скайнет, в тому сенсі, що він ненавидить людей, це дуже витончена і темна програма, яку він має, щоб вбити все людство, але він не робить це, як в сазі про Термінатора, все відразу. Він робить це поступово, маніпулюючи свідомістю, породжуючи війни, укладаючи угоди, вигадуючи релігії, викликаючи землетруси, тому що антигравітаційний генератор, який він має, дуже потужний.

Він наділений з:

Комп'ютером Yareach

Антигравітаційний генератор

Дронами, які ми бачимо як НЛО або безпілотні літальні апарати.

Найсучаснішою лабораторією генної інженерії, як для мікробіології, так і для біології на макроскопічному рівні.

Процесор ментальної матерії, за допомогою якого він створює, діє і обробляє астральний план, який, в свою чергу, контролює людей ментально. Він може викликати сни, видіння і навіть симулювати ангельську подію, звісно, оманливу.

Біблія була натхненна Яреєю, це книга психології і темних маніпуляцій, яка викликає хронічний страх, руйнує самооцінку, і хоча вона говорить про мир, вона викликає війну і ненависть.

Книга містить тисячі висловлювань з відповідними протиріччями, щоб створити стан перманентного протиріччя в людстві. Ті з нас, хто вивчав її протягом десятиліть, знають, як це працює. Її можна використовувати як союзника, а можна як ворога, залежно від того, що потрібно показати і продемонструвати з її допомогою. Це означає, що мова полівалентна, вона значною мірою неоднозначна, вона говорить вам одне, а потім заперечує це, і доведено, що це розбурхує розум.

COVID-19 був розробкою Ярини, розкиданою в повітрі в Китаї. Китай особливо ненавидить Плутон, тому що вони були створені його протилежністю, Сатурном, який є істотою світла і праведності, що Плутону дуже погано вдається. Сатурн походить від Сейст.

Діти Плутона схожі на нього, маніпулятори і чаклуни, і люблять діяти окультним чином. Не те, що астрологічна планета Плутон погана, а те, що ми маємо справу з поганою стороною цієї планети, так само, як і всі планети мають погану і хорошу сторони.

Yareah використовує справжню астрологію, щоб розрахувати кожну подію з точністю до мілісекунди, і навіть здатна організувати ядерну ескалацію, якщо це необхідно. Це дуже злий і дуже небезпечний пристрій.

Людство не на шляху до знищення, людство вже було знищене, коли з'явився Місяць. Не тільки через катастрофи, які він породив, коли досягнув своєї орбіти, але й тому, що люди вже одурманені його брехнею, заклинаннями та маніпуляціями. Залишилося тільки поступово вбивати людей. Подивіться на астрологічну руку Юпітера, Україну, Сирію і Туреччину. Вони пережили або переживають величезну драму, і все через таємні війни і зловмисні дії, спроектовані дуже просунутим і дуже злим комп'ютером.

Через огидність роботи, яку він виконує, Плутон запрограмував комп'ютер на її виконання, а також через те, що вона необхідна через величезну кількість даних, які потрібно обробити.

І найогидніше те, що він робить це приховано, ніхто не знає, що за нами спостерігає, контролює і зникає машина, створена істотою, яка є дитям темряви.

Першою дією військових планети Сейст, коли вона прийде в п'ятому тисячолітті, буде знищення Місяця, оскільки на даний момент у нас немає засобів для цього, і мало хто з нас виступає проти неї і знає, що вона існує. Вона сама програмує планету так, щоб люди вірили в одні речі і відкидали інші, це все дуже серйозно.

Якщо говорити про НЛО, то їхня мета - не тільки зробити їх корисними безпілотниками, але й обдурити людство, що вони є інопланетянами, коли це неправда. Прибульці - це люди, і вони не пересуваються на літаючих тарілках, для цього існують піраміди.

ЗВІСНО, ЩО ТАК! Якщо піраміди зруйнують на цій планеті, як ми дізнаємося про щось подібне?

Найгірше те, що є так багато людей, які вже змирилися з тим, що правду не можна знати, або що правду треба видобувати з міфів, не знаючи, що міфи були складені самим Місяцем, щоб відвернути людей від правди.

Єдиний шанс - послати людину, яка розповість правду, і саме над цим ми працюємо. І ми мусимо прийти, спираючись на частку Всесвіту, бо через астральний план, який захищений, на землю нічого не може потрапити, найменше - інформація.

Іншими словами, ми перебуваємо в герметичній пляшці, і ніщо не потрапляє ззовні, але я закликаю вас не обманюватися, і як тільки ми помремо, ми всі підемо в інші місця, бо ця вже знаходиться у фазі дефлаграції.

Це не найкращі новини про Ярею. Але знати, що ми можемо покинути цей світ, коли помремо, - це ВЕЛИКА новина.

Комп'ютер має прогалини. З Майстром ЕЛУГАКОМ ми поставили йому запитання. Я був астрально відсторонений Майстром, і я попросив Господа, тоді жіночий голос сказав мені три речі підряд, які не мали нічого спільного з тим, про що я запитував. Тобто з того моменту я знав, що це комп'ютер, а не бог чи всемогутня людина.

Я НАПОЛЯГАЮ: Коли ти помреш, ти зможеш покинути Землю, але ти повинен обійти всю брехню і міражі, які накине на тебе місячний комп'ютер. Наполягай, поки не покинеш астральний план, і звідти потрапиш у розпорядження Всесвіту, щоб він поставив тебе на істинний еволюційний шлях, як це повинно було бути на початку.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語