Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Вони мають тотальний контроль: фільм має менший масштаб, ніж правда.
Автор: Леонардо Бететто
Джерело: Майстер Елугак, Планета Сейст
Місяць - це потужна зброя. Планета перебуває не лише у стані світової війни, але й у стані міжпланетної війни вже дві тисячі років. Справжня дата була змінена, а до християнського календаря було додано дев'ятсот років, щоб зробити історію довшою, ніж вона є насправді. Вони також створили фальшиву передісторію в сотні тисяч років, яка також не відповідає дійсності.

Висадка на Місяць була катастрофічним актом терору. Це було найхаотичніше і найжорстокіше, що коли-небудь траплялося з планетою.

Вона змістила вісь і поховала блискучу Антарктиду з високорозвиненою цивілізацією, яка навіть літала в умовах антигравітації, під кригою. Це спричинило фрагментацію земної мантії, через що зараз відбуваються землетруси, якими фактично маніпулює сам Місяць за допомогою свого антигравітаційного генератора. Він породив за інерцією хвилю, що охопила планету, яка залишила по собі великий потоп через злочестивість людини.

Треба мати безмежну зухвалість і нечестивість, щоб говорити такі речі. Звинувачувати людей у гріхах весь час, поки цей проклятий місяць продукує зрежисовані геноциди, поки не досягне цілей того, хто його туди помістив, а це Плутон, помилково відомий як справжній бог, який є біологічним батьком п'ятьох дітей чоловічої статі та однієї жінки.

Жінка - це євреї, тому для них матрилінійність є фундаментальною. А інші п'ятеро дітей чоловічої статі заселили сектор Нептуна на Землі і вчинили геноцид над природними нептуніанами в Західній Європі.

Маленька єврейка, дочка огидного Плутона, не ходить на війну, бо для цього у неї є старші брати, які заступатимуться за її забаганки. Серед цих братів, само собою зрозуміло, є Сполучені Штати, які втручаються всюди, щоб пристосувати реальність до вподобань жінки і до наказів місячного комп'ютера.

Що таке цей місячний комп'ютер? Ну, це той, що керує земними подіями, він впливає на свідомість безпосередньо, через сни і видіння, він може викликати землетруси, він може змінювати атмосферні умови, і це той, що керує безпілотниками, які вони називають НЛО. Це безпілотники для транспортування матеріалів з Землі на Місяць і назад.

Вони літають так, як літають, саме тому, що перебувають під дією антигравітаційного генератора, звідси і безпрецедентні рухи, які здійснюють ці дрони.

Матеріал, який ці пристрої в основному перевозять і привозять назад, є біологічним. Пандемії виникають, коли такий апарат пролітає непоміченим через якесь місце, скажемо правду, востаннє це був Китай, і випускає в повітря вірус на кшталт COVID-19, і таким чином справляє погане враження на китайців, яких окультно найбільше ненавидять істоти, пов'язані з Місяцем, і куди ці самі люди ховають свої погляди.

Місячний комп'ютер захопив Землю дві тисячі років тому, і під його тотальним контролем, його штучний інтелект програмує події, які призведуть через чотири тисячі років до геноциду всіх людей, які не є дітьми Плутона, і вони будуть єдиними, хто залишиться на Землі.

Які наміри у цих людей!

Плутон - це вже навіть не людина, це огидна істота, м'яко кажучи, збочена і садистська. Уявіть собі, дистанційно керувати планетою, вбивати, маніпулювати, трясти, лякати, створювати хаос і плутанину так, що ніхто не знає, звідки вони стріляють, і при цьому ми звинувачуємо один одного, і ніхто не знає, хто винний.

Винуватець - Плутон і його проклятий Місяць зі своїми дітьми.

Ми маємо справу з прихованим інопланетним вторгненням. Вони, напевно, вже знають, що нинішній метод є найефективнішим, оскільки люди просто страждають і вмирають, не знаючи, що сталося, а потім вони втілюють їх знову на землі, щоб вони служили системі, знову і знову, щоб вони не покинули цю сцену і не прибули на іншу планету, щоб, можливо, згадати той бруд, в який вони нас тут занурили.

Ну, я кажу вам прямо зараз, ви можете. Ви можете, якщо вас не обдурили, покинути астральний план після смерті і опинитися в розпорядженні Всесвіту, щоб втілитися в гідному місці.

Той, хто прийшов на Землю, Плутон, був космічною людиною, людиною. Це не так, як багато хто каже, що він був рептилією чи комахою. Що ми можемо чітко визначити, так це те, що з часом він був перенаправлений на розмноження мільйонів видів. Подивіться на море, воно сповнене форм життя, які неспеціаліст не може ідентифікувати.

Життя тварин таке ж, як і життя людей: боротьба за секс і територію, а також вбивства, страждання і канібалізм.

На Плутоні є біологічно відхилені істоти, але вони не покажуть вам цього, звичайно, поки не стане занадто пізно. Ось що дратує нас у федерації Урана - прихований і витончений спосіб, у який ці збочені істоти руйнують планету. Ви бачите, що вони виглядають як лорди і леді, але в глибині душі вони знищують вас, і ви не усвідомлюєте, звідки вони стріляють. Звичайно, для них неприйнятно, щоб інопланетянин прийшов і розповів правду. Але у мене для вас хороша новина: Всесвіт передбачив подібні напади інопланетян і прогресуючі абераційні геноциди, тому він створив методи, щоб, будучи розвиненою людиною на своїй планеті, вона могла втілитися на іншій і піклуватися про неї впродовж усього процесу, щоб вона могла дати інформацію правди.

Іншими словами, гностики є слугами Єгови, бо вони кажуть, що він є деміургом, який є злим і який створив всесвіт, і що всесвіт є злим.

По-перше, Єгова не створював всесвіт, це жарт. По-друге, матерія не є злом, як і суперкомп'ютери, все залежить від наміру програміста.

Тож просто не втілюйтеся назад у цю зміїну нору, і ви побачите, що все зміниться. Вони це знають, тому й дбають про те, щоб ніхто не дізнався. Насправді, потойбічне життя стало сумішшю таємниці з деяким жахом і невизначеністю. Реінкарнація деінде у Всесвіті - найпоширеніша річ, яку можна собі уявити, як і існування людей на всіх планетах, яких у нашій галактиці 683 мільйони.

Тому Федерація Урана діє, щоб саботувати місячний проект, і через пару тисяч років ми прийдемо безпосередньо до фізичної війни. Існує думка, що у Всесвіті можна зробити все, що завгодно, в будь-який момент. Це не так, галактична астрологія - це справжня астрологія, і нею користуються вищі еліти і сам Місяць, в той час як нам створили абсурдну і фальшиву астрологію, призначену для нас.

Вся біологічна, культурна та ефірна система була передбачена цим штучним інтелектом, і саме цей штучний інтелект контролює, щоб все йшло за планом.

Астральна частина дуже потужна і прихована. Вона здатна вбивати, викликати хвороби, навіть рак.

Місячний комп'ютер саботував мене півтора року, перш ніж я зрозумів, що сталося. Мій учитель дозволив це, щоб я міг просто застосувати формулу до того, що Місяць вигадав для мене, і знайти істину. Я маю на увазі, що вчитель розумніший за цей клятий комп'ютер.

Комп'ютер, очевидно, брехав мені, і я скажу вам, кого цей комп'ютер у всьому звинувачував, це дуже цікавий факт. АРАБІВ!

Східні народи та араби є найбільш ненависними для цієї системи. Подивіться на ситуацію в Палестині. Вони весь час запускають ракети один в одного, там панує велика ненависть.

Іншими словами, це євреї знаходяться з Місяцем, а не араби.

Арабська родинна група - це не тільки ті, що на Близькому Сході, але є сестринська лінія, яка є на Кавказі, в південній Італії та на Балканському півострові.

Він робив вигляд, що показує мені східняків як рептилій, але коли він процитував мені, що вони з сектору Марса, я асоціював це не з Китаєм, а з сектором Скорпіона, який знаходиться на заході Європи, тому, сам того не бажаючи, я виступив проти цієї неправдивої інформації, яку він мені дав, ситуацію, яку він використав, щоб спробувати схилити мене до самогубства. Він почав говорити мені, що я нікому не потрібен і що я повинен йти працювати з кротами. Подивіться на хитрість цієї машини! Або я наклав би на себе руки, або віддався б їй на службу, не підозрюючи, що за нею стоять євреї.

Ні, у цьому світі немає рептилоїдів. Він також показав мені всесвіт як нудотне місце, повне зла, але все це було брехнею, всесвіт сповнений краси. Усе якраз навпаки, Земля - це місце, захоплене злими прибульцями, які хочуть знищити людей, які не є їхніми братами.

Крім того, вона була надзвичайно гротескною і кровожерливою, щоб показати мені видіння, було щось дивне в цьому, це не був мій господар, ось звідки я подумав, що все це прийшло. Зовсім ні, мій Вчитель спілкуватиметься зі мною вісім разів у моєму житті, і він довіряє моїм знанням, щоб навчати в цьому світі. Зверніть увагу на різницю в методі і формі. Ми, істоти світла, маємо свою особистість і знання, і ми говоримо. Однак Місяць прагне тотального контролю, і на кожному кроці вказувати вам, що і коли говорити.

Релігії - це все організовано і складено Місяцем, вся культура і біологія.

Те, що піраміди розібрані, є явним симптомом того, що планета перебуває в стані геноциду, тільки оскільки ми живемо в цій закритій пляшці, ми не знаємо, що на всіх планетах є піраміди, які функціонують на сто відсотків, як для зв'язку, так і для міжзоряного і міжгалактичного транспорту.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語