Чи приймаєте ви наші файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш веб-досвід


Галактична федерація УРАНУ

Рукав Урана, сектор Меркурія, планета Сейст; 64 000 світлових років на протилежному боці Чумацького Шляху від Сонячної системи.
Вельмишановний Учитель ЕЛУГАК

Вступ    Головна    Про нас    Астрологія    Статті та відео    Контакти       

Представляю вам справжній галактичний зодіак
Джерело: Планета СЕЙСТ, Галактична Федерація Урана
Контакт: Майстер Леонардо Бететто


Це справжній зодіак:

Тисячоліттями нам нав'язували зодіак, який не є тим, чим він має бути. Почнемо з того, що Сонце і Місяць не є планетами, а справжній зодіак складається з 8 планет. Місяць - це астероїд, який помістили туди навмисно, тому він не може позначати час, принаймні, реальний час у Всесвіті. Сонце - це зірка, а не планета, тому воно також не позначає час.

Справжній зодіак має вісім секторів, кожен з яких відповідає певному етапу життя людини, і кожен навіть має свій колір в електромагнітному спектрі - від червоного (початок: Арес) до фіолетового (кінець: Нептун).

Сонячний центр - це центр Зодіаку, але він не позначає час, а є початком кожної зі спіралей, що відповідають кожній планеті. Кожна планета, таким чином, охоплює сектор і відповідає спіралі, яка проходить через 360 градусів зодіаку.

У кожному секторі, через який проходить спіраль, вона позначає доміцилій, каденцію 1, каденцію 2, каденцію 3, вигнання. Потім йде сходження 1, 2, 3 і знову доміцилій.

Для того, щоб знати, як поєднати відомий зодіак з новим, треба зробити так, щоб перший кут піраміди, який починається з Ареса, збігався з Асцендентом звичайного зодіаку, перевернути зодіак по вертикалі, і звідти ігнорувати знаки, будинки, Сонце і Місяць, але розташувати планети таким же чином.

Потім я відзначаю для кожної спіралі, де знаходиться відповідна планета вздовж лінії цієї спіралі, і сектор, в якому вона знаходиться, ця планета потім керує цією з восьми частин життя.

Квадратури та опозиції також наведені.

Назви планет також не є тим, що нам дають, оскільки вони засновані на греко-римських уявленнях, які є тими, хто нав'язав нам цей фальшивий зодіак сьогодні. Розшифровка назв планет відбувається за допомогою бінарного коду, код присвоюється відповідно до п'яти частин голосового апарату, що беруть участь, і гідності планети.

Сектори не мають нічого спільного з міфологією, як це було зроблено на Землі, щоб виставити цю науку в поганому світлі.

Тобто окультні правителі цієї планети були лицемірами, бо вони використовували астрологію, щоб дізнатися правду, але коли справа дійшла до того, щоб дати її людям, вони спотворили її, і вони говорять про неї дуже погано. Вона має погану репутацію серед релігійних людей і вчених, принаймні в цьому світі.

Важливо зазначити, що кожен об'єкт у Всесвіті - це зодіак, і він поділений на вісім секторів, про які йшлося вище, і на нього впливають планети, ті вісім, про які йшлося вище.

Реальність збирається за цифровою пірамідальною та зодіакальною схемою, але це складна тема, яку ми побачимо в іншій статті та відео.


© 2023 - Master Leonardo Betetto (ADAGAH GALUL AJUKAH) & Grand Master ELUGAK
All Rights Reserved
PO BOX 5500

Mendoza, Argentina & PLANET SEISTH
master@seisth.net


  English      Español      中文普通话      한국어      русский      عرب      Українська      Türkçe      Tiếng Việt      日本語